Kate Middleton

Anglická kráľovská rodina si už pár mesiacov prechádza ťažkými chvíľami. Jej dvaja členovia majú zdravotné problémy. A hoci kráľ Karol III. sa k svojim povinnostiam vrátil, zdá sa, že princezná Kate to ešte neplánuje. Zahraničný portál Daily Mail teraz prezradil či ju uvidíme na tradičnej slávnosti. 

Jedna z najsledovanejších žien celého sveta, Kate Middleton, si aktuálne prechádza nesmierne ťažkým obdobím. Po správe o zdravotných ťažkostiach kráľa Karola, šokovala svet aj princezná z Walesu. Kate aktuálne bojuje s rakovinu a absolvuje chemoterapie.

Možno si pamätáš aj na smršť neoverených informácií o rozpade jej manželstva, ktoré svetom kolovali pred priznaním princeznej. Ako sa však neskôr ukázalo, za to, že sa Kate s Williamom a deťmi stiahli do úzadia, mohla práve diagnóza princeznej. Rodina sa dokonca nezúčastnila ani tradičných veľkonočných bohoslužieb. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Princess of Wales (@katemiddletonprincessofwales)

Princezná Kate konečne na verejnosti? 

William sa však nedávno vybral na charitatívnu akciu, na ktorú vyrazil v košeli obľúbenej značky jeho manželky. Neskôr sa dokonca spoločne so synom objavili na futbalovom zápase. Mohlo sa teda zdať, že ide o signály od Kate, ktorá sa cíti lepšie.

Princezná však potom opäť zmiatla svet, a to narodeninovou fotografiou syna, ktorú vraj nemala tento rok odfotiť ona. Aj keď sám William priznal, že jeho rodina sa má dobre, Kate si má údajne prechádzať peklom. 

Zahraničný portál Daily Mail teraz priniesol ďalšie informácie o stave Kate. Princezná sa vraj 8. júna nezúčastní na Trooping the Color. Ide o každoročnú slávnosť kráľovskej rodiny, ktorú v Londýne vykonávajú pluky divízie (armáda) na oslavu narodenín britského panovníka.

Práve princezná by tam ako plukovníčka írskej gardy nemala chýbať. Kráľovská rodina však mala potvrdiť, že aj naďalej pokračuje v chemoterapii. A na verejnosti sa ukáže až potom, čo jej to dovolia lekári. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Princess of Wales (@katemiddletonprincessofwales)

Zdroj: Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News