instagram.com/kensingtonroyal

Existuje naozaj niekoľko bizarných vecí, ktoré sa stanú vtedy, keď sa princ William stane kráľom.

Kráľovná Alžbeta II. je jednou z najdlhšie vládnucich panovníkov v histórii. Ak zostane na tróne až do roku 2022 bude oficiálne najdlhším panovníkom na svete. Princ William je najstarší syn princa Charlesa a princeznej Diany.

Svadba Williama a Kate bola jedna z najviac sledovaných udalostí v televízii. Táto rodina s deťmi sa stala známa ako kráľovská rodina. Keď sa však William stane kráľom, potom ako odíde kráľovná Alžbeta a princ Charles, stane sa v jeho živote veľa zmien, ktoré sú nevyhnutné.

Zmení meno – bude si musieť zmeniť svoje meno na také, ktoré sa v kráľovstvách používalo. Šťastie pre Williama, že jeho meno sa používalo tiež.

Zmení sa národná hymna – národné hymny sú známe aj preto, že niektoré sú rovnaké. No pre mužov a ženy sú rozdielne, pretože sa väčšinou rozdeľujú na „jej“ hymna a „jeho“ hymna.

Kate nebude mať právo vládnuť – keď sa William stane kráľom, Kate sa stane kráľovnou, no William bude mať plnú moc a Kate nebude mať možnosť vládnuť.

Bude sa musieť zmeniť mena – v súčasnosti má anglická mena obraz kráľovnej, ak bude vládnuť kráľ William, bude sa musieť zmeniť obraz na mene na jeho tvár.

Bude sa konať honosná korunovácia – po tom, ako sa kráľovná vzdá trónu, uskutoční sa korunovácia s cieľom privítať nového kráľa Williama.

Mladý George bude ďalším nástupcom – keď sa William stane kráľom, ďalším v poradí bude jeho syn George, po ňom to budú ďalší súrodenci.

Nebude sa môcť zúčastniť súdu ako svedok – keď sa William stane kráľom, môže sledovať všetky zločiny ale bez toho, aby trávil čas na súde.

To, ako sa bude vyvýjať krajina, bude odrážať jeho konanie – William ako kráľ bude mať plnú moc zastupovať krajinu.

Rodina Williama sa bude musieť presťahovať – a to rovno do Buckinghamského paláca. Tento palác má približne 800 izieb, takže  je dosť veľký na to, aby privítal novú rodinu.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife