ruky partnerov

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V našom živote sú všakovaké chvíle. Lepšie miestami striedajú tie druhé a rovnako to platí aj vo vzťahovej oblasti. Avšak, horšie už je, ak v partnerskom smere prevláda čoraz viac negatívnejších momentov. Zvykne ich občas vnímať len jedna strana, inokedy zas obe. Znamenia, že váš vzťah vyhasol, by však nemal na ľahkú váhu brať ani jeden z vás, o niektorých sa zmienil aj portál Your Tango.

Láska dokáže aj hory prenášať, nemusí to však trvať naveky. Parteri sa niekedy s odstupom času ocitnú v situácii, kedy vnímajú čoraz viac, že ich život ako páru sa neuberá tým smerom, ktorým by si predstavovali.

Je samozrejmosťou, že na vzťahu je potrebné pracovať neustále a častokrát sa ho podarí nasmerovať na to správne miesto. Existujú však znaky, ktoré nepovedia o tom, že váš vzťah už vyhasol alebo je jednoducho už na mŕtvom bode.

3 znaky, ktoré povedia o tom, že váš vzťah už vyhasol

Komunikácia je na bode mrazu

O tom, že komunikácia ako taká je nesmierne dôležitá v každom vzťahu, niet pochýb, nehovoriac o tej otvorenej. Pokiaľ však v tom vašom absentuje vo veľkej miere a rozprávate sa ledva o základných veciach, niečo nebude v poriadku.

Nechcem vzťah
zdroj: Unsplash/ Chad Madden

Ešte horšie je, ak nemáte žiadne spoločné plány do budúcna, ktoré by ste si robili. Navyše, pokiaľ vnímate, že o rozhovory nie je záujem z jednej alebo druhej strany, pokojne aj z oboch, mali by ste na spoločnú budúcnosť zabudnúť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating