Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nedávno sa mi dostala do rúk jedna kniha, kde bolo niekoľko desiatok dôvodov, prečo milovať muža. Prekvapivo tú knihu napísala žena. Tak mi napadla otázka. Potrebujeme na lásku vôbec dôvod? Ak áno, tak koľko dôvodov je postačujúcich? Nestalo sa ti, že si sa do niekoho zaľúbila len tak, bezdôvodne? Nebol to ani tvoj „typ“, ale niečo z neho vyžarovalo, čo ťa k nemu priťahovalo? Mne sa to stáva za každým.

Stocksy_txp2385c6e3BMw000_Small_960020foto: elitedaily

Keď som bola mladšia, mala som na lásku iné „výberové kritéria“, ako napríklad pekné tričko, tenisky a podobne. Dnes viem, že to ani láska nebola, len zamilovanosť, poblúznenie. Láska začína tam, kde zamilovanosť pominie. Láska znamená byť s niekým, nielen keď je slnečno, keď ťa spaľuje nekonečná túžba po ňom, keď máš pocit, že nastalo zemetrasenie, láska je byť s niekým aj keď príde búrka a nemáš dáždnik. Ak nájdeš niekoho, kto  s tebou tú búrku prečká, máš vyhraté. Ešte lepšie je, ak nájdeš niekoho s kým si v tom daždi zatancuješ.

Preto ak sa ma nabudúce osoba, do ktorej sa zaľúbim spýta, prečo som sa zaľúbila práve do nej, odpoviem len milujem ťa a basta! Nehľadajme dôvody, prečo niekoho milovať, milujme ho z hĺbky srdca a ostatné príde samo.

titulná foto: pinterest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating