Láska v skutočnosti vôbec nie je o slovách, ktoré dokážeme povedať a už vôbec nie napísať. Písať dokáže ktokoľvek, čokoľvek a komukoľvek. S hovorením je to síce inak, ale ja napriek tomu nehovoriť pravdu je tak „moderné“. Klamstvo sa stalo bežnou vecou, takže ho už nie veľmi ľahko odlišujeme od pravdy. Niektorí z nás nechcú ublížiť a tak namiesto toho, aby povedali ako to naozaj je, radšej povedia iné slová, o ktorých si myslia, že neublížia. No oni sa mýlia, pretože dozvedieť sa pravdu neskôr rozhodne nie je lepšie a už vôbec keď vám to povie niekto druhý. Úprimnosť vie byť krutá, preto často radšej povieme milé slová, ktoré žiaľ nie sú skutočné.                                                                                                                         

zdroj: pexels.com
pexels.com

Láska a vlastne aj ostatné pocity nie sú teda o žiadnych slovách a textoch, ale o činoch! O veciach, ktoré robíme pre druhých bez toho, aby sme čakali, že nám to nejako vrátia. Predsa pokiaľ sú to tí správni ľudia rozhodne pre nás spravia to isté! Robiť pre ňu čokoľvek, ale nie preto, aby to vyzeralo ako láska a ani nie preto, že je to samozrejmosť alebo nutnosť. Robiť to len kvôli tomu, že chceme. S láskou a radosťou!

zdroj: stocksy.com
stocksy.com

Keď príde za tebou aj keď mu nie je dobre. Keď si nájde čas na teba aj keď by viac potreboval spánok. Keď nechce odvolať stretnutie a tak ťa zavolá ku sebe domov. Namiesto toho, aby šiel s chlapmi na pivo pôjde s tebou na prechádzku. Keď chce pozerať futbal ale ide tvoj obľúbený film a tak sa prispôsobí. Keď aj napriek tomu, že mu tvrdíš, že si v poriadku vidí, že to tak nie je a snaží sa to napraviť. Keď sa vždy snaží z svojho zlého dňa spraviť pre vás oboch ten najkrajší! Tak toto sú tie činy, o ktorých hovoríme. Robí to aj pre teba?

 

Nie je láska povedať, že pre ňu spravíš čokoľvek. Je to až vtedy, keď pre ňu čokoľvek naozaj spravíš!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife