mrwallpaper.com

Mysli na to, že si krásna.

Mysli na to, že si jedinečná.

Mysli na to, že si vzácna.

Mysli na to, že si sama sebou.

Viem, že tých článkov na túto tému tu bolo nespočetne veľa, ale mám také nutkanie ti to zopakovať ešte raz.  Myslím si, že si málo veríš. Že sa nevidíš krásna. A ja ťa chcem, kráska, z tohto omylu dostať.

Pretože ty krásna si. Ty doslova žiariš.

26a6c7c8c863ba6fa813f7831ab65e21 pinterest.com

Kto ma pozná vie, že som veľká zástankyňa toho, že každá žena je krásna. Že každá žena sa musí milovať. Tak musíš aj TY objaviť tú svoju krásu. Nemám naozaj rada, keď niekto povie že žena alebo dievča je škaredé. To tak nie je.

Áno, možno nemá každá najideálnejšiu postavu, alebo najzdravšie vlasy alebo najbelšie zuby. Ale každá žena vyniká a je krásna v niečom inom. Povedz mi, čo je v dnešnom svete považované za ideál krásy? Je tak veľa názorov, že neviem, čo skôr. Musíš mať preto svoj názor a svoj ideál krásy. SEBA.

Jasné. Je to tak. Je to pravda.  Mysli na to, akou chceš byť. Nie si so sebou spokojná? Tak s tým niečo rob. Niečo lepšie. Zlepšuj sa každý deň. Staraj sa o seba. Rozmaznávaj sa. Hlavne buď šťastná.

Miluj sa. Prijmi sa taká, aká si. Maj sa rada. Bez zbytočných ideálov, ktoré ti vnútila dnešná spoločnosť.

beautiful-woman mrwallpaper.com

Buď ty ten tvoj najlepší ideál krásy. Nauč sa nosiť svoju váhu, ak sa ti nepáči a prijmi ju. Vyskúšaj nový účes. Skús tie vrásky z mračenia premeniť na úsmev.

Pretože ty si krásna.  A keď ti to dnes ešte nikto nepovedal, povedz si to sama. Nie je na tom nič zlé. Si krásna. Tak v sebe tú krásu nájdi.

Potom nájdeš vnútorné šťastie a budeš konečne dýchať. Budeš sa cítiť tak, ako ja teraz.

Milujem sa. Nebojím sa to priznať. Som jediná osoba, s ktorou budem musieť žiť do konca života, tak prečo by som sa mala nenávidieť? Priznávam sa, bola to dlhá cesta. Boli tu ťažké a smutné dni, no pomaly som sa naučila vidieť v sebe to krásne mladé dievča.

tumblr_static_tumblr_static__640 tumblr.com

Pozri sa do zrkadla a objav v sebe tú nádhernú ženu aj ty.

Mysli na to, že si krásna, každý deň. Pretože vieš, že je to tak.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife