Photo by Analise Benevides on Unsplash. com

Keď už si raz vo vzťahu, je to o každodennej práci. Svojho partner predsa ľúbiš a chceš, aby bol váš vzťah ten najlepší. Preto si dnes môžeš prečítať o tom, na čom by si mala vo vzťahu zapracovať.

Baran

Vo vzťahu býva Baran arogantný. Toto znamenie by malo zapracovať na empatii, pretože mu dlho šťastie nevydrží. Ak chce, aby pri ňom partner zostal, mal by byť vľúdnejší, chápať pohľad druhých a byť trpezlivejší.

Býk

Býk má tendenciu byť tvrdohlavý a lenivý. Dosť často sa stáva, že jeho vzťah spadne do stereotypu, no jemu to nevadí. Mal by zapracovať na tom, ako sa tomu vyhnúť. Avšak, ak nebude mať správnu motiváciu a dobrého partnera po svojom boku, nikdy sa to nestane.

zdroj: Photo by Joanna Nix on Unsplash

Blíženci

Blíženci sú často vo vzťahoch zvedaví. Je to dobré, no len do určitej miery. Mali by sa naučiť viac dôverovať svojmu partnerovi a skrotiť svoju zvedavosť. Neustále majú problém s tým, že musia niečo robiť, pretože neobsedia na jednom mieste. Partner Blížencov by mal byť teda pokojnejšej povahy.

Rak

Rak je veľmi pesimistický. Ak je človek vo vzťahu, zväčša býva optimista a všetko je pre neho pekné. Bohužiaľ, Rak tak nefunguje. Jeho partner mu s tým môže pomôcť, pretože ak to takto pôjde ďalej, nemá to budúcnosť. Rak sa musí naučiť vidieť veci aj pozitívne.

Lev

Lev by mal prestať žiarliť. Rád si niekoho privlastňuje, čo nie je dobré, pretože nikoho nevlastní. Mal by si to skôr či neskôr uvedomiť, pretože pre chorobnú žiarlivosť s ním nebude chcieť byť nikto. Jeho ego je tak veľké, že to Levovi prinesie samé problémy, ak to nebude riešiť.

Panna

Znamenie Panna je dosť perfekcionistické. Vo vzťahu by toto znamenie malo zapracovať na tom, aby toľko nekritizovalo svojho partnera. Neustále vo všetkom vidí chybu a zle odvedenú prácu. Stráca sa vo väčších veciach a je zamerané na detaily – v mnohých prípadoch o ne ani nejde.

Váhy

Najťažšia vec pre Váhy je kompromis. Bohužiaľ, vo vzťahu ide najmä o kompromisy, pretože inak sa dvaja ľudia nedohodnú. Znamenie Váhy by malo zapracovať na tom, aby aspoň trochu porozmýšľalo o názore toho druhého, nemusí ho hneď zavrhnúť.

zdroj: Photo by Joanna Nix on Unsplash

Škorpión

Škorpión by nemal manipulovať svojho partnera. Veľmi rád ovláda druhých ľudí, no vo vzťahu ľudia potrebujú slobodu. Mal by si to uvedomiť, pretože ak v tom bude pokračovať, partner mu utečie. Nie je pekné a ani správne, takto manipulovať ľudí.

Strelec

Strelec je netrpezlivý. Tlačí na pílu aj vo veciach, ktoré potrebujú naozaj čas. Nevie si na nič počkať a ak nedostane niečo hneď, vie byť veľmi nahnevaný. Mal by trénovať túto vlastnosť, pretože v budúcnosti na to doplatí.

Kozorožec

Kozorožec je veľmi neambiciózny. Jemu stačí to, že je vo vzťahu. Myslí si, že sa ďalej netreba snažiť. Opak je však pravdou a vo vzťahu by sa mal Kozorožec snažiť najviac. Mal by zapracovať na tom, aby prejavoval lásku každý deň.

Vodnár

Toto znamenie je veľmi nepredvídateľné. Pre Vodnára neexistuje žiadna šedá farba, všetko je buď biele alebo čierne, buď niečo ide alebo nejde. Nikdy pri ňom nevieš, čo urobí a ako sa zachová. Nemá slušné vychovanie a tak nevie rešpektovať svojho partnera. Ak ho nechce stratiť, mal by na tom zapracovať.

Ryby

Znamenie Ryby je extrémne citlivé. Niekedy berie všetko príliš vážne, aj keď išlo len o vtip. Toto znamenie by sa rýchlo malo naučiť rozpoznávať vážnu vec a vtipnú vec, pretože ak bude brať všetko vážne, jeho partner ho označí za suchára.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating