Unsplash/Cassie Lopez

Naša láska nevydržala, no už sa netrápim. Samozrejme, prvé mesiace boli ťažké, no teraz mám nádej.

Nádej v to, že sa stretneme v inom živote a budeme sa ľúbiť potom. Teraz by sme sa zničili. Naša láska bola horúca – boli sme ako dva žeravé uhlíky. Vždy, keď sme spolu boli dlhšie, než sa patrilo, horeli sme a nevedeli sme vedľa seba vydržať. Mali sme vnútri sŕdc chaos, ktorý keď sa spojil, vytvoril hurikán. Silný a škaredý.

Naša láska bola krásna, no nie vhodná na dlhodobý vzťah. Nebola to láska, ktorá by bola pokojná a vedela sa obetovať. Bola to láska, ktorá bola sebecká a chcela byť láskou iba vtedy, keď bolo všetko dobré.

Nevedeli sme riešiť hádky, nevedeli sme sa pred sebou rozplakať a úplne otvoriť. Mali sme svoje vlastné tajomstvá, ktoré nás tak veľmi priťahovali.

Boli sme pre seba zakázané ovocie, o ktorom sa hovorí, že chutí najlepšie.

No verím, že keď sa naše srdcia a duše upokoja, nájdeme sa. Dúfam, že sa stretneme v budúcom živote a budeme vedieť, že sme pre seba stvorení. Budeme vyspelí a budeme vedieť, ako to v živote chodí – s dobrými vecami prichádzajú aj tie zlé. Všetko v živote je len obdobie. Potom sa naučíme, že vo všetkom zlom treba nachádzať aj dobré veci. Že nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie, no s láskou vieme všetko prekonať.

Stretneme sa znovu a budeme spolu navždy. Ešte však neprišiel náš čas a musíme sa toho veľa naučiť. Naše cesty sa museli rozísť, pretože by sme sa zničili. Navzájom by sme sa oberali o energiu, boli by sme zo seba unavení a postupne by sme sa nevedeli ani porozprávať. Náš vzťah bol presne ten, ktorý prišiel v nesprávnom čase. Taká láska je už dopredu odsúdená na zánik, pretože aj keby sme sa milovali najviac na svete, nekončilo by sa to nikdy dobre.

Mám však nádej, že sa naše cesty ešte stretnú. Budeme sa ľúbiť potom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating