pexels.com

Vždy som si myslela, že je nezmysel, aby si niekto zobral svojho úplne prvého partnera. Myslela som si, že je to hlúposť, ba priam nezmysel. Myslela som si, že sa nikto taký nenájde.

Avšak mýlila som sa. Po čase som prišla na to, že existujú ľudia, ktorí si zobrali svojich prvých partnerov. Existujú ľudia, ktorí si zobrali svoju prvú lásku a sú šťastní. Existujú ľudia, ktorí si zobrali svoju prvú lásku a sú za to vďační.

Tvoja prvá láska by mal byť niekto, kto s tebou zdieľa všetky skúsenosti, ktoré získavaš. Či už dobré alebo zlé.

Tvoja prvá láska by mal byť niekto, kto s tebou zostane aj keď je to zlé. Aj keď sa tvoje nálady kolíšu. Aj keď občas plačeš a zúriš. Mal by to byť niekto, kto to vydrží.

Tvoja prvá láska by mal byť niekto, kto vie o tvojich slabých miestach, ale aj tak ich nevyužije a neublíži ti zámerne.

Tvoja prvá láska by mal byť niekto, kto ťa berie vážne, kto ťa chce podporovať a kto miluje tvoje sny.

Tvoja prvá láska by mal byť niekto, kto si ťa vyberie každý deň, hoci za ten deň stretne desiatky iných žien. Mal by to byť niekto, kto v tebe vidí tú najkrajšiu ženu.

Takže áno, ak si zažila takúto prvú lásku a prvého partnera (a ešte pretrváva), mala by si si ho zobrať. Nemôže ti to priniesť nič iné, ako šťastie. Dobre sa poznáte. Poznáte všetky svoje dobré a zlé vlastnosti. Máte spolu oveľa hlbší kontakt ako ostatní, pretože tvoj prvý partner bol pravdepodobne aj prvý partner v posteli.

Je medzi vami stále vášeň, pretože sa nevzdávate. Vďaka tomu, že ste spolu už od začiatku, viete riešiť veci rozumne. A milujete sa každý deň viac a viac.

Prosím, ak je tvoja prvá láska aj tvoja posledná, buď vďačná.

 

Zdroj: psychologytoday.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating