Mirka z Ruže pre nevestu

Mirka Hriňáková zo šou Ruža pre nevestu sa práve včera objavila ako hosť v relácii Teleráno, ktorú vysiela Markíza. Prezradila tam, prečo si nechala upraviť pery a či ešte plánuje ďalšie estetické zákroky. Tento úryvok Televízia zverejnila na svojom webe.

Krásna bývalá profesionálna krasokorčuliarka a veterinárka Mirka Hriňáková sa do nášho povedomia dostala vďaka šou Ruža pre nevestu. Zotrvala tam až do finále, no napokon skončila na druhom mieste, no nebrala to nejako tragicky.

Môžeme si ju odtiaľ pamätať ako sympatickú blondínku, ktorá si získala priazeň fanúšikov vďaka svojej milosti, inteligencii a neustálemu pozitivizmu. V súťaži však vynikala najmä svojou prirodzenosťou. Ako jedna z mála v šou Ruža pre nevestu na sebe nemala nič vylepšené.

Mirka z Ruže pre nevestu si nechala zväčšiť pery

Mirka si to zamierila na estetickú kliniku až potom, čo sa z Turecka vrátila na Slovensko. Nechala si upraviť pery, no naozaj iba decentne. Jej výzor sa však zmenil ešte oveľa viac. Prednedávnom si dokonca nechala predĺžiť a trošku stmaviť vlasy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Pred pár dňami si však návštevu kliniky zopakovala, aby si znovu dala dopichnúť pery. A hoci už viackrát na svojom Instagrame hovorila o tom, prečo sa pre takýto zákrok rozhodla, teraz v Teleráne prezradila viac.

„Ja som veľmi dlho chcela mať väčšie pery, pretože som to tak pozorovala, že ich mám veľmi uzučké a že by som si ich chcela dať zväčšiť. Ale nejako na to nebol priestor predtým. Potom, keď už som bola taká naladená, že už si to pôjdem dať urobiť, tak prišiel covid, takže som si nedávala robiť pery pod rúško,“ priznala Mirka z Ruže pre nevestu.

„Teraz prišiel ten čas, tak som si to dala spraviť a som veľmi spokojná. Naozaj. Ja sa z toho veľmi teším. Cítim sa taká ženskejšia, krajšia. Myslím si, že mi to tak pridalo trošku,“ dodala s tým, že so spolužiačkou na vysokej škole bola dohodnutá, že keď sa dostanú do piateho ročníka, dajú si spolu zväčšiť pery.

Plánuje však aj ďalšie zákroky? Nie, tam som skončila. Začiatok, aj koniec pri perách. To bolo také jediné, čo mi vadí. Keby som si mohla predĺžiť nohy, tak to urobím, ale to sa nedá,“ zasmiala sa.

Moderátor ju však upozornil, že sa to v dnešnej dobe dá spraviť, no je to veľmi nebezpečné a neodporúča sa to. Mirka však priznala, že na toto by sa určite nedala najmä kvôli rizikám, ktoré sa s tým spájajú.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News