Mirka Hriňáková

Mirka Hriňáková z prvej série šou Ruža pre nevestu sa na svojom Instagrame pochválila zmenou imidžu. Fanúšikovia sú z jej nového účesu nadšení a aj sama musíš uznať, že jej to teraz pristane viac, ako kedykoľvek predtým. Čo hovoríš?

Bývalú profesionálnu krasokorčuliarku a veterinárku Mirku si zo šou Ruža pre nevestu pamätáme ako jemnú blondínku. Je jasné, že svojou krásou, vyspelosťou a inteligenciou ohúri každého chlapa. No podnikateľ Tomáš vo finále Ruže pre nevestu pred ňou dal prednosť YouTuberke Petrane. Mirka to však vzala športovo.

O pár mesiacov po skončení natáčania relácie priznala, že jej srdce si ukradol chalan menom Matej, ktorý má rovnako rád zvieratká, ako ona. Žiaľ, ako nám Mirka prezradila, ešte na začiatku tohto roka sa rozišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Mirka Hriňáková zmenila imidž

Možno aj z vlastnej skúsenosti vieš, že po rozchode zvyknú ženy meniť imidž. V niektorých prípadoch chcú dať pomyslenú čiaru za predošlým vzťahom. Alebo sa chceme páčiť novému nápadníkovi. Inokedy ale ide možno len o zhodu náhod a jednoducho iba túžime po zmene. Čo myslíš, čo z toho je prípad Mirky?

Krásna blondínka totiž pred pár hodinami navštívila kaderníctvo, čo si nezabudla zaznamenať a podeliť sa o to s fanúšičkami na Instagrame. Tým neušlo, že Mirka Hriňáková si nechala predĺžiť vlasy, no má ich teraz o trochu tmavšie. A musíš uznať, že jej to s novým imidžom pristane ešte viac, ako kedykoľvek predtým.

„Top vlasy!!! Krása,“ napísala fanúšička pod Mirkinu najnovšiu fotku na Instagrame. „Vlasy sú super,“ pochválila ju ďalšia. „Mirka, tie vlásky sú EXTRÉM!!!“ dodala ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Zdroj: Instagram/mirkahri

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News