Marcela a Tomáš

Marcela a Tomáš z Ruže pre nevestu prednedávnom nečakane oznámili rozchod. Zdá sa však, že čiernovláska už na svojho expartnera stihla zabudnúť. Cez víkend sa totiž zabávala na divokej párty, kde sa natočila pri bozku so ženou. Zdieľala to potom v stories na svojom Instagrame

Marcela a Tomáš už spolu nie sú

Medzi Marcelou a Tomášom to iskrilo už od začiatku šou Ruža pre nevestu. Preto všetkých divákov prekvapilo, keď jej v jeden večer ženích nedaroval ružu a ona musela odísť domov. Celú súťaž vyhrala Petrana, s ktorou to podnikateľovi vydržalo iba 5 mesiacov.

Už asi teda nikto nečakal, že Marcela a Tomáš si k sebe opäť nájdu cestu po šou. Začali spolu randiť, keď sa atraktívny ženích z Ruže pre nevestu vrátil z Bangkoku na Slovensko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marcela Dolniaková (@dolniackam)

Marcela a Tomáš spolu vyzerali šťastní. Kopec divákov im fandilo a zdalo sa, že konečne našli to, čo hľadali aj v reality šou – lásku. Preto všetkých prekvapilo, keď čiernovláska na svojom instagramovom profile priznala, že už spolu nie sú. Aj jej samotný expartner to potvrdil v komentári a spoločne poďakovali všetkým svojim podporovateľom.

Marcela pristihnutá pri bozku so ženou

Zatiaľ, čo na Tomášovi bolo vidno, že sa z rozchodu spamätáva ťažšie, Marcela si zlomené srdce zrejme radšej lieči medzi ľuďmi. Na sociálnej sieti sme ju často videli zabávať sa na párty. Na jednu sa vybrala aj počas tohto víkendu a do svojich stories pridala zaujímavé video.

Natočila sa pri bozku so ženou. Išlo o jej kamarátku Vanessu, s ktorou si dokonca aj farebne zladila outfit. Spolu ich ešte uvidíš po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marcela Dolniaková (@dolniackam)

Zdroj: Instagram/dolniackam

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News