Instagram/fitrecepty, Instagram/andystech

Miluješ pizzu, langoše, hamburgery a palacinky, no chceš sa začať zdravo stravovať? Neboj sa, máme pre teba riešenie a nemusíš vyhadzovať peniaze za drahé kuchárske knihy.

Super jednoduché nápady na jedlá ti na Instagrame vedia dať šikovné fitnessky Diana LajčiakováAndy Štěch. Okrem toho stačí na sociálnych sieťach sledovať profily ako napríklad fit.recepty, fitrecepty a ich blog fitrecepty.sk a známu firmu GymBeam.

Na poslednom spomenutom blogu nenájdeš iba skvelé fitness pomôcky a doplnky, ale aj aj skvelé recepty na zdravé verzie nezdravých jedál, ktoré musíš ihneď vyskúšať.

Čítaj ďalej a pozri, aké je to jednoduché. 

Langoše

Zdravších receptov na langoše je hneď niekoľko. Na rozdiel od tých nezdravých, ktoré sa pečú vo veľkom množstve oleja, tieto budeš piecť v rúre.

Na cesto budeš potrebovať špaldovú múku, biely jogurt, trochu olivového oleja, prášok do pečiva a jednu čajovú lyžičku morskej soli. Všetky ingrediencie vymiesiš rukou, vytvaruješ placky, ktoré poukladáš na plech vystlaný papierom na pečenie a uložíš do rúry. Hladná nebudeš dlho, keďže tvoje langoše sa budú piecť iba 10 minút.

Obložiť si ich môžeš čím len chceš. Ak však chceš ostať naladená na fitness vlne, použi iba cesnak, kečup bez cukru a nastrúhanú mozzarellu. Celý recept na ne nájdeš na internetovej stránke fitrecepty.sk.

Pizza

Pochybujem, že poznáš niekoho, kto nemá rád pizzu. Táto kalorická bomba existuje však aj v zdravej podobe a to hneď na niekoľko spôsobov. Môžeš si spraviť mini pizze, z troch ingrediencií podľa Diany Lajčiakovej, alebo veľkú pizzu od jej kolegyne Andy Štěch takisto iba z troch surovín.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness