Každý z nás potrebuje vypnúť. Zabudnúť na realitu bežných dní a ujsť niekam, kde nie sú problémy…Nepoznám nič lepšie ako beh po ťažkom dni…

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Poznáš to? Ponáhľaš sa domov, zhodíš veci, rýchlo sa prezlečieš, nájdeš slúchadlá, pustíš si obľúbený song a ideš do toho. Cítiš, ako naberáš dych do pľúc a silu do svalov. Hudbu púšťaš ešte hlasnejšie, chceš aby prekričala tvoje myšlienky.

pexels.com

Štartuješ telo a vypínaš myseľ. Sústredíš sa na každý pohyb svojho tela, bežíš do rytmu a všetko nechávaš za sebou. Cítiš sa silná, šťastná a máš pocit, že dokážeš čokoľvek. Každá z vás, ktorá behá, to dôverne pozná. Ten oslobodzujúci pocit, a to, prečo to musíš milovať.

Začala som behať cca pred rokom…Kedže všetko sa začína lepšie vo dvojici, pustili sme sa do toho spolu s mojou kamoškou. Začali sme, pretože je to perfektný relax a kočky, ako každá aj my chceme mať pekné postavičky! A to, že beh formuje postavu naozaj luxusne o tom naozaj netreba polemizovať 🙂 A ešte jedna vec na behu je naozaj super – môžeš začať kedykoľvek. Nič na to nepotrebuješ. Len chuť a jeden pár zdravých nôh! Netreba na to skúsenosti, trénera, drahé oblečenie – proste nič, len chuť.

Kde sa mi behalo najlepšie? Na minuloročnom evente Farbám neujdeš! Napriek tomu, že moje skúsenosti s behom boli skôr amatérske ako profesionálne, bol to perfektný zážitok, ktorý určite odporúčam aj tebe.  Že nebeháš? Tak začni, budeš to milovať. Pri evente Farbám neujdeš nejde len o to, čo robíš pre svoje telo, ale prospieva to aj tvojej duši. Nie je dôležité, či máš 100% kondíciu, dôležitá je chuť a odhodlanie. 🙂

Tento rok sa uskutoční už tretí ročník tohto perfektného eventu, na ktorom nesmieš chýbať. Event štartuje už 27. mája v Košiciach, 10.júna v Banskej Bystrici a 24. júna v Bratislave. Čaká na teba farebná explózia, známy triatlonista Filip Šebo, najúspešnejšia youtube dvojica ExplOited a Moma a pestrý štartovací balíček. Viac informácií nájdeš aj v článku:  Najväčšia farebná explózia už po tretíkrát na Slovensku!

Ak máš ďalšie otázky ohľadne tohto super podujatia sleduj tiež stránku www.farbamneujdes.sk facebook, kde pre teba pravidelne pripravujú súťaže o zaujímavé ceny.

Vidíme sa tam 🙂