freepik.com

Každý z nás potrebuje vypnúť. Zabudnúť na realitu bežných dní a ujsť niekam, kde nie sú problémy…Nepoznám nič lepšie ako beh po ťažkom dni…

Poznáš to? Ponáhľaš sa domov, zhodíš veci, rýchlo sa prezlečieš, nájdeš slúchadlá, pustíš si obľúbený song a ideš do toho. Cítiš, ako naberáš dych do pľúc a silu do svalov. Hudbu púšťaš ešte hlasnejšie, chceš aby prekričala tvoje myšlienky.

pexels.com

Štartuješ telo a vypínaš myseľ. Sústredíš sa na každý pohyb svojho tela, bežíš do rytmu a všetko nechávaš za sebou. Cítiš sa silná, šťastná a máš pocit, že dokážeš čokoľvek. Každá z vás, ktorá behá, to dôverne pozná. Ten oslobodzujúci pocit, a to, prečo to musíš milovať.

Začala som behať cca pred rokom…Kedže všetko sa začína lepšie vo dvojici, pustili sme sa do toho spolu s mojou kamoškou. Začali sme, pretože je to perfektný relax a kočky, ako každá aj my chceme mať pekné postavičky! A to, že beh formuje postavu naozaj luxusne o tom naozaj netreba polemizovať 🙂 A ešte jedna vec na behu je naozaj super – môžeš začať kedykoľvek. Nič na to nepotrebuješ. Len chuť a jeden pár zdravých nôh! Netreba na to skúsenosti, trénera, drahé oblečenie – proste nič, len chuť.

Kde sa mi behalo najlepšie? Na minuloročnom evente Farbám neujdeš! Napriek tomu, že moje skúsenosti s behom boli skôr amatérske ako profesionálne, bol to perfektný zážitok, ktorý určite odporúčam aj tebe.  Že nebeháš? Tak začni, budeš to milovať. Pri evente Farbám neujdeš nejde len o to, čo robíš pre svoje telo, ale prospieva to aj tvojej duši. Nie je dôležité, či máš 100% kondíciu, dôležitá je chuť a odhodlanie. 🙂

Tento rok sa uskutoční už tretí ročník tohto perfektného eventu, na ktorom nesmieš chýbať. Event štartuje už 27. mája v Košiciach, 10.júna v Banskej Bystrici a 24. júna v Bratislave. Čaká na teba farebná explózia, známy triatlonista Filip Šebo, najúspešnejšia youtube dvojica ExplOited a Moma a pestrý štartovací balíček. Viac informácií nájdeš aj v článku:  Najväčšia farebná explózia už po tretíkrát na Slovensku!

Ak máš ďalšie otázky ohľadne tohto super podujatia sleduj tiež stránku www.farbamneujdes.sk facebook, kde pre teba pravidelne pripravujú súťaže o zaujímavé ceny.

Vidíme sa tam 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness