farbamneujdes.sk

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Podujatie Farbám Neujdeš sa blíži a aj ty môžeš byť jeho súčasťou. Na tejto akcii nezáleží na rýchlosti. Víťazmi budú na konci päť kilometrovej trasy všetci. Deti aj dospelí, mladí čí starí, jednotlivci, skupiny i rodiny s deťmi – stačí len prísť a zažiť nezabudnuteľný farebný deň plný zábavy.

Štartujeme 27. mája v Košiciach, 10.júna v Banskej Bystrici a 24. júna v Bratislave. Práve Banská Bystrica získala tento rok významný titul, vďaka čomu sa aj my staneme súčasťou Európskeho mesta športu 2017!

farbamneujdes.sk

Čo všetko sme si pre teba pripravili?

Okrem farebnej explózie v jednotlivých zónach (zelená, ružová, modrá, žltá a oranžová) na teba čaká veľké množstvo prekvapení. Na štart sa s tebou postaví aj známy triatlonista Filip Šebo a najúspešnejšia youtube dvojica ExplOitedMoma.

Spolu s nimi, sa aj ty svojou účasťou môžeš pričiniť o dobrú vec. Zakúpením modrej farby v našom infostánku podporíš projekt Ligy proti rakovine – ,,Rodinná týždňovka“.

Vďaka našim partnerom sme pre teba vyskladali aj pestrý štartovací balíček. A tento rok bude naozaj špeciálny. Tričko Farbám Neujdeš, 2 balíčky s farbami, štartovacie číslo, tetovačka s logom Farbám Neujdeš, občerstvenie na trati, krém na ruky od nášho hlavného partnera Oriflame a množstvo ďalších darčekov ti zabalíme do štýlového sackpacku v originálnom dizajne.

farbamneujdes.sk

Podujatie, ktoré musíš zažiť!

Toto jedinečné podujatie odštartujeme na Slovensku už po tretíkrát. V predchádzajúcich ročníkoch sa spolu s nami poriadne vyfarbilo už 10 500 farebných nadšencov. Na 5 kilometrovej trase a v zázemí sme dokopy minuli  4000 kg farieb zmiešaných s flitrami, aby na konci každý jeden účastník zažiaril – a to doslova! Vďaka vám všetkým sme doposiaľ prispeli na dobrú vec sumou 5000 eur. A tento rok  určite spoločne tieto čísla navýšime.

Registruj sa ešte dnes

Termíny jednotlivých behov sa blížia a ty si sa ešte nestihol registrovať? Nevadí. Odbenhi si na stránku farbamneujdes.sk, prihlás sa ako jednotlivec, alebo vytvor tím s rodinnými príslušníkmi či kamarátmi. Vek a bežecké skúsenosti nehrajú žiadnu rolu. Dôležitá je dobrá nálada a chuť prekonávať svoje limity.

farbamneujdes.sk

Už máš svoju registráciu?

V prípade, že si sa už registroval si o krok bližšie k tomu, aby si zažil jedinečnú bežeckú akciu. Spoločne s nami môžeš začať odpočítavať zvyšné dni do momentu, kedy odštartujeme farebnú explóziu v tvojom meste.

Nezabudni ale! Vyzdvihnutie štartovacích balíčkov bude prebiehať už deň pred akciou, vždy v čase od 9:00 do 19:00hod.

26. mája nás nájdeš v Aupark SC Košice, 9. júna v Europa SC Banská Bystrica a nakoniec 23. júna v bratislavskom SP AVION.

Ak máš ďalšie otázky, ktoré sme ti v článku nezodpovedali, kontaktuj nás mailom na info@farbamneujdes.sk. Sleduj tiež stránku www.farbamneujdes.sk a náš facebook, kde pre teba pravidelne pripravujeme súťaže o zaujímavé ceny.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness