panic

Každá z nás túži po skúsených chlapoch, avšak pamätaj na to, že neskúseného si môžeš zaučiť tak, ako sama chceš. Toto je 5 najdôležitejších benefitov, ktoré ťa čakajú s mužom, ktorý je ešte panic. 

Toto je 5 najväčších výhod, ktoré zažiješ len pri mužoch, ktorí ešte nemali pohlavný styk.

Môžeš si ho zaučiť podľa seba

Máš dostatok skúseností v oblasti s*xu? Nového partnera si môžeš zaučiť presne podľa svojich preferencií. Ak chlap, ktorý sa ti páči, ešte nemal s*x, môžeš si ho zaučiť tak, ako bude tebe najlepšie.

Keďže budeš jeho prvá, bude sa zaujímať o tvoje preferencie. Nepriznal sa ti k tomu, že je panic, no ty to v kútiku duše cítiš? V našom článku TU sa dočítaš o 8 signáloch, ktoré ho odhalia.

Nepodvedie ťa

Ak človek ešte nezažil sklamanie vo vzťahoch, má čistú dušu plnú fantázie a lásky. S takýmto mužom budeš mať istotu, že ti bude verný a neutečie ti za inou. Aj napriek tomu, že ťa priťahujú zlí muži, mala by si dať šancu aj tomu, ktorý má dobré srdce. Navyše budeš zrejme prvá žena, ktorú uvidí nahú, a teda sa nemusíš hanbiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Bude ťa milovať celým srdcom

V jeho očiach budeš prvá, a teda ťa bude milovať celým srdcom. Vo vzťahu s mužom, ktorý je ešte panic, je vysoká pravdepodobnosť, že ti ukáže lásku, ktorú si ešte nikdy predtým nezažila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating