Pexels/Pixabay

Je všeobecne známe, že ženy, na rozdiel od mužov, nemajú problém vyjadriť svoje city. Plačú, smejú sa, milujú, … vždy naplno. Za svoje pocity sa nemusí nikto hanbiť. Avšak, pri otázke lásky je to predsalen o čosi chúlostivejšie. Chlapi narodení v týchto 3 znameniach patria k tým, ktorí najdlhšie zbierajú odvahu na to, aby niekomu povedali slovo milujem. Niekedy jej ani na to nenaberú dosť a svoje city navždy schovajú.

Rak

Muž narodený v tomto znamení patrí k vôbec najcitlivejším ľuďom. Túži po živote, v ktorom bude mať lásku, rodinné zázemie a harmóniu. Keď nájde tu pravú, nebude sa jej chcieť za žiadnu cenu vzdať. Problémom je len to, že svoje city k niekomu, kto sa mu páči, dlho skrýva.

Je hanblivý a bojí sa odmietnutia, ktoré by ho sklamalo. Zlomené srdce pre neho totiž znamená veľkú bolesť. Ak to už zažil, v ďalších vzťahoch mu bude vyjadrenie citov trvať príliš dlho. Radšej bude ticho akoby mal znova zažiť odmietnutie.

Lev

Muž narodený v tomto znamení býva presne ten typ, ktorý sa rád ukazuje, miluje pozornosť a samého seba. Jeho ego by neznieslo, ak by zažil odmietnutie od niekoho, o kom začal uvažovať ako o možnej láske. Obavy má tak veľké, že sa radšej nedá len tak ľahko skrotiť.

Na to, aby sa zaľúbil, musí stretnúť naozaj ženu svojich snov. K nej potom pristupuje veľmi pomaly a trpezlivo, aby ju nevyplašil. Kým jej vyzná svoju lásku, ubehnú aj dlhé mesiace.

Panna

Muž v znamení Panny pôsobí na ľudí veľmi pokojným životným tempom. Pôsobí hanblivo a placho, pretože uvažuje nad každým slovom, ktoré vysloví. Radšej počúva, ako rozpráva. A rovnako to má aj v otázke lásky a vzťahov.

Ideálne by bolo, ak by niekto vyznal lásku jemu, tak by sa nemusel za svoje city hanbiť. Strach z neopätovanej lásky pre neho znamená veľkú prekážku a nie vždy ju dokáže preskočiť. S týmto mužom musíš mať veľa trpezlivosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating