žena odhalí každú lož

Ľudia sa delia v tejto situácii len na dve skupiny. Tí, ktorí sú naivní a uveria všetkému, a tí, ktorí už vedia, ako to v živote chodí a odhalia každú lož. Do ktorej skupiny by si sa zaradila ty? V tomto článku odhalíš ženské znamenia, ktorú prídu na každé klamstvo.

Blíženci

Žena v tomto znamení sa orientuje podľa inštinktov a intuície. Je skvelá vyšetrovateľka, lebo si vie spojiť dve a dve dokopy. Je zvedavá, rada vie o všetkom ako prvá a stále túži po nových informáciách.

Stačí jej len jeden pohľad na profil človeka a hneď vidí veci, ktoré by si ostatní ani nevšimli. Rada pozoruje svoje okolie a ľudí v ňom, preto jej to tak ide. Nenechá si ujsť jediný detail.

Ako sa odpútať od zlých myšlenok
zdroj: Pexels/Gui Spinardi

Panna

Ďalšou ženou je Panna. Už asi správne tušíš, čo tu bude. Áno, je perfekcionistka, preto jej neujde nič podozrivé. Každú maličkosť sleduje pozorne, preto by si sa mala obávať aj ty. Hocičo urobíš, bude o tom vedieť. Navyše, skvele dokáže skrývať svoje pocity, preto nebudeš vedieť, či sa na teba táto žena hnevá alebo nie. Má v sebe skutočne skvelú zmes logiky, analýzy a prešibanosti.

Škorpión

A poslednou ženou, ktorá odhalí každú lož, je Škorpiónka. Už si si asi mohla všimnúť, že je veľmi záhadná a to práve preto, že miluje tajomstvá a vyšetrovanie. Je opradená rúškom tajomstva, pretože z jednej časti je záhadou ona sama.

Pred všetkými v okolí má uzatvorené srdce, nevpustí doň nikoho, ale na druhej strane ona sleduje rada každého. Vie detaily o každom vo svojom blízkom okolí, o ex partneroch, susedoch a aj o tom, kto čo robí v noci. Je skvelá vo vyhľadávaní informácií, preto jej radšej neklam.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy