Žena bozkáva muža na čelo
Pexels/Dmitriy Ganin

Mnoho ľudí verí tomu, že milovanie vo vzťahu je nutnosť. Myslia si, že bez toho nie je ich láska kompletná, a keď ho jeden z partnerov odmietne, začnú mať obavy, či je všetko v poriadku. Patríš medzi túto skupinku ľudí?

Nemusíš sa báť. Niektorí muži si jednoducho na milovanie nepotrpia a nerobí im problém vydržať a mať s*x až po dlhých mesiacoch randenia.

Blíženci

Milovanie vo vzťahu je pre Blížencov prežitok. Keď tento muž svoju partnerku miluje, venuje jej pozornosť a uspokojí ju zakaždým, no nie je to niečo, na čo by si Blíženec potrpel. Za dôležitý pilier vo vzťahu považuje niečo iné, nie s*x a posteľné radovánky. Je skôr intelektuálne založený a s priateľkou si musí rozumieť v názoroch a myšlienkach.

Dvojica v objatí s ružami v ruke
zdroj: Pexels/Anna Pou

Panna

Pravdou je, že chlap v znamení Panny sa o milovanie takmer vôbec nezaujíma. Samozrejme, rád sa tejto činnosti venuje, no nie je to pre neho číslo jedna a určite sa o tom nemá za potreby rozprávať s kamarátmi. Je to pre neho veľmi intímna vec, ktorá by sa nemala zdieľať a mala by ostať iba medzi ľuďmi, ktorí sa milujú.

To je aj dôvod, pre ktorý vydrží tento muž odolávať zvádzaniu ženy i dlhší čas. Musí si byť najprv istý, že s ním zostane.

Žena na rande sa opiera o plece muža
zdroj: Pixabay/Disarm

Váhy

Tento muž si vie milovanie užiť, no je to pre neho skôr rutinná činnosť. Nerád sa venuje hľadaniu, vymýšľaniu nových polôh a niečomu, čím by mohol milostný život osviežiť. Je to pre neho strata času, pretože za ten čas môže partnerku spoznať inak.

Potrpí si skôr na kvalitné rozhovory a spoločne strávený čas. Vtedy má pocit, že sa tým vzťah viac a skutočne prehlbuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy