instagram.com/amyseder

Každá sme iná, každá hľadáme niečo rozdielne. Niektorej ide len o zábavu a chvíľkové pobavenie sa, avšak niektoré z nás hľadajú stabilitu a istotu vo vzťahu. Ak patríš k tým, ktoré keď už vzťah, tak poriadne a dlho, určite by si si mala prečítať zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré sa radšej len zabávajú a vzťahy odkladajú.

Pretože nie nadarmo horoskop existuje. Typické črty na základe znamenia, v ktorom sme sa narodili, prezradia o nás mnohokrát viac, ako by sme čakali. Tak ktoré znamenia to nechcú vzťah?

Býk

Muž narodený v tomto znamení je síce veľmi atraktívny a má v sebe také to správne korenie, po ktorom mnohé z nás šalejú, avšak je to veľmi nerozhodný tvor. To ale nie je jediný „problém“. Nedokáže sa uspokojiť s málom. Často Býk máva bokovky a vedie vášnivé konverzácie aj s niekoľkými naraz. On totižto potrebuje skôr také spríjemnenie, ako niečo, kde musí byť viazaný.

Panna

Muž Panna ti pomotá hlavu a potom ťa nechá dlho v neistote. A prečo? Lebo nechce byť viazaný. Muž narodený v tomto znamení zverokruhu je taký pravý opak ženy Panny. Tá svoje srdce dá len jednému. Muž nie, zabaví sa dlhá odmlka. Potom sa ti ozve a zas sa tvári, že neexistuješ. No na takýto vzťah veru nervy nemáme. Alebo?

Lev

Sebavedomý Lev to má v krvi. Hrá sa s korisťou do chvíle, kedy sa mu páči a potom … Vieš si domyslieť. Ani toto znamenie nie je stvorené pre vážny vzťah. Pretože na to by sa musel obetovať viac, ako mu je po chuti. Človeka to zamrzí, pretože i Lev má v sebe niečo, čím si dokáže naozaj získať ženské srdce. O to viac je to bolestivejšie. Každopádne, niekedy tvrdosť je to, čím si ho môžeš na oblátku získať ty.

Nech sa ti už ktokoľvek zapáči, ver, že ti prajeme, aby si bola tou najšťastnejšou a tvoj život a láska ti prinášali len a len úsmev.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy