Mladomanželia na lodi

Manželstvo je jedným z najvýznamnejších krokov v živote dvoch ľudí, ktorí sa rozhodnú zdieľať svoje životy a budovať spoločnú budúcnosť. Avšak nie vždy majú obaja partneri rovnaké názory. Obávaš sa, že tvoj partner nemá v úmysle si ťa vziať za manželku? Existuje niekoľko znakov, na ktoré by si si mala dať pozor.

Tieto znaky sú zreteľné a pomôžu ti lepšie pochopiť jeho záväzok voči tebe a vášmu vzťahu.

Žiadne plány do budúcnosti

Jedným z hlavných znakov, že tvoj priateľ nemá v úmysle sa ženiť, je absencia spoločných plánov do budúcnosti. Ak odmieta hovoriť o dlhodobých cieľoch, snoch a plánoch, môže to naznačovať, že nepočíta s trvalým vzťahom. Dokonca ani nevkladá úsilie do plánovania a realizácie spoločných cieľov.

Manželstvo po svadbe
zdroj: Unsplash/NIKITA SHIROKOV

Manželstvo pre neho nie je téma

Ak si už niekoľkokrát otvorila tému manželstva a on sa jej vyhýba alebo o nej nechce hovoriť, môže to byť znakom, že si ťa neplánuje vziať za manželku. Otvorená a zrelá komunikácia je kľúčom k zdravému vzťahu, a ak niekto odmieta hovoriť o dôležitých veciach, je to dôvod na znepokojenie.

Neprejavuje svoje city

Ak tvoj drahý nevyjadruje svoje city k tebe a nerobí nič romantické alebo špeciálne, môže to znamenať, že necíti potrebu mať ťa vo svojom živote natrvalo. Znaky náklonnosti, starostlivosti a oddanosti sú dôležité pre každý vzťah.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating