Poznám jeden výnimočný pár už niekoľko rokov. A poznala som ich aj dlhšie predtým, ako usúdili, že by mali byť spolu. Od začiatku bolo na oboch niečo zvláštne a výnimočné. A ja som rada, že som mohla vnímať začiatok ich spoločného života plného sarkazmu.

Nepotrebujú mať oficiálny doklad k ich spoločnému životu. Skôr by som povedala, že ten doklad je ich pes v spoločnej domácnosti. Teda, na tých ďalších pár rokov.. Kým to nebude oficiálne.. 😉

Určite niečo takéto nevznikne hneď na začiatku. No postupom času sa zo vzťahu dá sformovať aj niečo viac. Niečo oveľa viac. A čo tomu teda nasvedčuje?

# Jednoducho len „my“

Aj keď každý z vás má svoj život, v prítomnosti sa prejavujete ako jeden celok. Aj keď to možno na začiatku znelo príliš čudne, je to tak. Lebo to tak naozaj obaja chcete.

Hiking squad 🐶 @carleighelise @g

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

# Priatelia zohľadňujú vášho partnera aj vo vašich plánoch

Tam kde je pozvaný jeden, automaticky sa ráta aj s druhou polovičkou. A výhodou môže byť aj to, že všetci ste si navzájom priatelia, a poznáte sa.

# Neopustiť posteľ a sledovať seriály

Už to nie je len o víkendoch pri hlasnej hudbe v meste preplnenom ľuďmi. Až na občasné výnimky voľného času, je to ten najlepší voľný čas, aký sa dá len prežiť.

# Poznanie nadovšetko

Mať pri sebe niekoho podobného sebe samému, je asi tá najväčšia výhra. Nebude ťažké premýšľať nad tým, čo by pre druhého bolo lepšie. Proste to už budete vedieť. Dopĺňať sa alebo súťažiť v slovných prestrelkách, má tiež svoje čaro.

# Všetky funkcie tela sú oficiálne povolené

Najskôr to nebolo vôbec vtipné. A asi ani povolené. No teraz? Hanba je zabudnutý termín vo vzťahu. A práve teraz je ten správny čas na zábavu a smiech.

# Spoločné nákupy sú prvoradé a rozhodnutia až po jedle

Nakupuje sa zvyčajne vo dvojici, aby bolo jednoduchšie rozhodnúť, čo sa uvarí na obed. Poprípade, čo bude vhodné objednať z reštaurácie. A nákupy jedla sa stávajú tou najdôležitejšou súčasťou. Lebo je to jedlo. A po dobrom jedle sa dá pokojne porozprávať aj o ostatných rozhodnutiach.

@idreamaboutfood and you @idreamaboutfood @idreamaboutfood

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

# Spoločné konverzácie sú len vtipy a žarty

Vlastný slovník vtipov, narážok a sarkazmu. Lebo konverzácie založené na vtipoch a vymyslených žartoch sú asi tie najdôležitejšie.

# Správne zdieľanie spoločného ticha

Dokázať sa hodiny rozprávať o všetkom a zároveň aj ničom, nie je zlé. No správne si vychutnávať ticho po dvojici, môže byť ešte krajšie. Pocítiť pohodlie a bezpečie jeden pri druhom. A vôbec to nebude ani pre jedného divné.

# Nie vždy všetko vyzerá perfektne a usporiadane

Asi málokto by dokázal byť dennodenne pripravený a upravený na spolužitie so svetom plným ľudí. V skutočnosti to nemusí byť na škodu. Lebo tým sú ľudia sami sebou. A ten neporiadok, ktorý je občas na očiach, sa dá prehliadnuť.

# Žiadne znepokojenie o budúcnosti

Keď myšlienky plné obáv obchádzajú myseľ, je zo znak, že všetko je v úplnom poriadku. Prekonanie určitých problémov, ktoré viedli k dorozumeniu vo dvojici, sú tie správne. Už existuje určitý systém, v ktorom je všetko bezpečné a správne.

Zdroj: elitedaily.com

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.