Pár leží
Pexels/Emma Wise

Už vieš o znakoch, ktoré hovoria o tom, že tvoj priateľ bude dobrým manželom. Čo však robiť v prípade, ak nevieš, či si ťa vôbec niekedy zoberie za manželku? Tieto znaky ti prezradia, či smerujete do manželstva.

Naučila si ho veci do života

Keď sa každý deň snažíš o to, aby bol tvoj partner najlepšou verziou samého seba, ver tomu, že sa ti to vyplatí. Učí sa vďaka tebe nové veci, ktoré by inak nevedel, motivuješ ho, podporuješ v tom, čo robí a oslavuješ s nimi všetky jeho malé i veľké víťazstvá. Je teda očividné, že si ťa v živote veľmi cení a je len otázkou času, kedy z teba urobí manželku.

Nepretvaruje sa pred tebou

Ďalším neklamným znakom je to, že sa pred tebou nepretvaruje. Keď je sám sebou, nemá problém vypúšťať plyny, pohádať sa, dať najavo nespokojnosť a ofrflať ti jedlo, už sa ho nezbavíš. Je mu pri tebe dobre a túži si s tebou vybudovať rodinu, lebo vie, že u teba vždy nájde bezpečné miesto.

Nevesta a ženích
zdroj: Pexels/Soulseeker

Rande sú vždy neplánované

Rande sú vo vzťahu potrebné. Nie iba na jeho začiatku, ale hlavne aj počas neho. Keď sú vaše rande stále neplánované a nemáte ich pod kontrolou, vieš, že ešte medzi vami existuje chémia a priťahujete sa. Aj toto je znak toho, že sa tvoj aktuálny priateľ stane tvojím manželom.

Stačí vám to, že ste spolu

Ďalší znak, že s tebou tento muž vstúpi do manželstva, je ten, že spolu nemusíte nič robiť. Stačí vám vzájomná prítomnosť a leňošenie. Zároveň je to aj znak toho, že tvojmu priateľovi je s tebou príjemne, nepotrebuje na vzťahu nič meniť a páči sa mu, aký systém ste si vybudovali. S inou by byť nechcel.

Psychicky sa priťahujete

Pri svadbe a manželstve je taktiež dôležité to, či sa psychicky priťahujete. Keď máte medzi sebou hlboké spojenie, partnerovi sa páčia tvoje názory a súhlasí s tvojimi myšlienkami, môžeš si byť istá, že si ťa raz zoberie za ženu. Si v jeho mysli jediná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating