Adam z reality šou Farma 15

Mamina Adama z reality šou Farma 15 o svojom synovi prehovorila v relácii Život po Farme, ktorú teraz pravidelne vysiela platforma Voyo. Tento úryvok ale zverejnil aj oficiálny profil obľúbenej súťaže na Instagrame.

Adama Rohárika z reality šou Farma 15 ti asi už ani nemusíme predstavovať. Patril azda k najvýraznejším súťažiacim. A to nielen vďaka svojej dobrote a pracovitosti. Aj tí, čo túto reláciu nepozerali, zrejme postrehli, že tohtoročná Farma bola opradená viacerými kauzami. Asi najviac rozoberanou bola práve tá Adamova.

Lucia a Mirka už svoje správanie k súperovi stihli oľutovať. Víťazka dokonca nepekné komentáre na sociálnych sieťach znášala psychicky zle, no už sa stihla viackrát ospravedlniť aj svojim súperom, ktorým vraj svojim správaním mohla ublížiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Čoho sa najviac bála mamina Adama zo šou Farma?

Aj Adam sa už párkrát prihovoril svojim fanúšikom, ktorí mu na transparentný účet poposielali tisícky eur. Vyslovene si nepraje, aby Mirku a Luciu kritizovali a už vôbec nie ich rodiny a deti, pretože ony za to nemôžu. Čo si však o Adamovom správaní na statku myslí jeho mamina?

„Adam sa, myslím, že vôbec nezmenil. Adam, taký, aký je teraz, bol na Farme. V skutočnosti je taký úprimný, nevie klamať. Keď išiel na Farmu, mala som veľký strach, pretože vie vzbĺknuť, čo som bola veľmi prekvapená, že na Farme som to nevidela,“ priznala, čo odznelo aj vo video na Instagrame.

Víťaz šou Farma 14, Fifo, nezabudol podotknúť, že Adam tam mal jeden taký týždeň. A to vtedy, keď súperom kradol alkohol, pretože veľa pili a potom málo pracovali, s čím jeho mamina aj súhlasila. Adam bol totiž na svojich súperov nahnevaný. Nechýbalo veľa a zrejme by vybuchol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: Instagram/farma.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News