Makhmud Muradov

Makhmud Muradov má spoločnú dcérku s Monikou Bagárovou. Teraz však tvorí pár so súťažiacou z reality šou Love Island. Profesionálny MMA bojovník vo videu na TikToku priznal, koľko naozaj zarába. Z tejto sumy sa ti zatočí hlava.

Makhmud Muradov je uzbecký MMA bojovník, ktorý sa do povedomia dostal hlavne vďaka vzťahu s českou speváčkou Monikou Bagárovou. Dvojica má spolu aj dcérku Rumiu, avšak ako speváčka neskôr priznala, pri bojovníkovi roky trpela.

Ako nedávno vyplávalo na povrch, Muradov stál aj za rozchodom strieborného páru z Love Islandu. Bojovník totižto momentálne tvorí pár s tanečníčkou Sabinou Karáskovou a zdá sa, že dvojica je spolu naozaj šťastná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ♡︎ 𝑴𝑶𝑵𝑰𝑲𝑨 𝑩𝑨𝑮𝑨𝑹𝑶𝑽𝑨 ♡︎ (@__bagarovamonika__)

Neuveríš, koľko Muradov naozaj zarába

MMA bojovník momentálne pôsobí v najlepšej svetovej organizácii bojových športov – UFC. Vo videu na TikToku teraz priznal, koľko dostáva za jeden zápas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

„Môžem ju prezradiť, v dnešnú dobu mám zmluvu od UFC na začiatok 150-tisíc až 200-tisíc dolárov za zápas a následnú výhru. Takže 5 miliónov na zápas a 5 miliónov za výhru,“ priznal.

Makhmud teda v prepočte na eurá dostáva za zápas okolo 133-tisíc až 173-tisíc eur. Konečná suma sa dokáže vyšplhať až na 210-tisíc eur za jediný zápas a taku istú sumu si môže pripísať aj za výhru. Za vyhratý zápas môže teda získať až neuveriteľných 420-tisíc eur.

Bezpochyby sú to teda nádherné peniaze a netreba zabudnúť, že toto nie je jeho jediný príjem. Zarába mu aj Instagram, kde ho sleduje viac ako 2 milióny ľudí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News