instagram.com/maria.dusicka

Tak a konečne sme sa dočkali! Majk Spirit spolu so svojou krásnou manželkou Mariou sa stali rodičmi. Aj keď spočiatku tehotenstvo zatĺkali a nechceli ho pred verejnosťou priznať, koncom júla zmenili názor a odvtedy sme sa mohli s oboma tešiť na príchod ich prvej dcérky.

Dušičkovci majú vzťah ako z rozprávky. V januári 2019 sa dali dokopy a už po roku Majk pred svoju vyvolenú pokľakol. Hovorí sa, že svadba by mala prísť po roku od zásnub, no dvojica to stihla oveľa skôr. Svoje áno si povedali už 17. júla, kedy Maria pod svojím srdcom už nosila dieťatko.

View this post on Instagram

It’s a girl 💗

A post shared by @ maria.dusicka on

Od toho času svoje tehotenstvo pravidelne dokumentovala a na sociálne siete pridávala fotky, ktoré boli jasným dôkazom toho, že jej to s bruškom naozaj pristane.

View this post on Instagram

Home sweet home 🤗

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit) on

Dnes už pribudol do ich rodiny tretí člen, ktorým je ich dcérka. Majk sa s touto radostnou novinkou podelil so svojimi fanúšikmi, pričom im prezradil, že dievčatku vybrali krásne meno Aria. „Aria Dušička prišla na svet dnes 1.10.2020 o 08:18 ráno v Bratislave 🕊 Je zdravá a krásna a váži 3 820 gramov.. mama je v poriadku a tato je šťastný.. najkrajšie ráno v mojom živote,“ napísal Majk na Instagrame.

Gratulujeme a mamičke s dcérkou prajeme najmä veľa zdravíčka! 🙂

View this post on Instagram

Dovolte mi predstavit Vam rodinu Dušičiek ❤️

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News