Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je nespútaná, divoká. Pohybuje sa ladne a dokáže balansovať na hrane. Hrá sa kedy chce a s čím sa jej zachce. Nepríde na zavolanie,  len keď si to sama zmyslí. Vie byť prítulná, no ak nemá náladu, radšej sa jej ani nedotýkaj. Reč je o mačke – kráľovnej šeliem, tak veľmi podobnej žene. Jediné zviera, ktoré žije bok po boku s ľuďmi avšak nikto ju úplne neskrotil.pexels-photo-26897foto: www.pexels.com

Už si sa niekedy zamyslela nad tým, aké zviera by si chcela byť keby si sa narodila do zvieracej ríše? Ja by som bola mačka. Možno si to neuvedomuješ, ale aj ty si jej podobná. A ak nie tak sa o to posnaž.

Nikdy som nevidela zdravú mačku neupravenú. Nevravím, že máš nosiť kilo make-upu či umelé riasy a nechty. Buď prirodzená, tak krásne jemne, nežne  a žensky. Elegancia nech je to, čo ti nechýba. Nahoď opätky, rozhoď hrivou a môžeš vyraziť na lov. Nesnaž sa byť niekým, kým nie si. Buď tajomná a vedomá si svojej hodnoty. Nechoď s hocikým, kto ťa zavolá. Ani mačka nepríde na zavolanie, dôkladne si vyberá komu sa otvorí.  Najprv striehni, sleduj jeho správanie, nie doslova  ale over si o akého človeka ide. Nedaj sa ľahko. Je to v ľuďoch, že ťa budú chcieť využiť.  Budú ti lichotiť, kým ťa budú potrebovať. Keď budeš naivná  a slepo dôverčivá môže ťa to vyjsť draho.

Ochraňuj svoje srdce a dušu najviac ako vieš. Nech ti nikdy nechýba odvaha ísť za svojimi túžbami. Buď hravá, nikdy sa nezabúdaj hrať. No na nikoho sa nehraj. Pridaj do svojho života štipku spontánnosti. Snaž sa nebrať ho priveľmi vážne a oceň každodenné maličkosti.  Buď starostlivá k ľudom, ktorých miluješ. Maj sa rada a nezabúdaj, že ak sa v živote potkneš a spadneš, opäť sa postavíš a pôjdeš ďalej. Máš predsa sedem životov ;).

obr-pinterest

 

 

 

 

 

 

 

foto: www.pinterest,com

cover photo: www.pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating