unsplash.com

Stratil si milujúcu partnerku 

Takú, čo by ťa podržala v tých najťažších chvíľach a postarala sa o teba. Stratil si osobu, ktorá by ťa podržala práve vtedy, keď si urobil tú najťažšiu chybu vo svojom živote. Stratil si milujúcu partnerku, ktorá je jemná, no zároveň vášnivá. Typ partnerky, ktorá je hravá, no vždy na tej istej vlne zároveň s tebou. Milovala by ťa, vypočula si ťa, keď to najviac potrebuješ. Upokojila ťa, keď sa bojíš. Ochránila by tvoje srdce pred zranením.

Stratil si svoju parťáčku

Takú, čo by vždy stála po tvojom boku, aj napriek tomu, že pozná tvoje temné stránky. Takú, čo by ti darovala celý svoj svet. Vieš – nikdy ťa nezradí. Nikdy sa ti neotočí chrbtom. Prišiel si o ženu, ktorá bola voči tebe lojálna. Nikdy by ťa len tak neopustila kvôli inému.

zdroj: unsplash.com

Stratil si najlepšiu priateľku

Mohol si sa o ňu kedykoľvek oprieť. Vždy ti ponúkla svoju náruč či rameno, na ktorom si mal možnosť vyplakať sa. Prišiel si najlepšiu priateľku, ktorá ti dokázala dať bozk a povzbudivé slová súčasne. Stratil si ženu, s ktorou si viedol vankúšové bitky, no urobila ti čaj, keď si bol chorý. Pustil si k vode ženu, čo ti vždy verila nikdy nechcela, aby si sa vzdal svojich snov. Pretože tvoje sny patrili zároveň aj jej.

Stratil si o snílka 

Vždy ti hovorila, aby si sa nikdy nevzdával svojich snov. Urobila všetko pre to, aby si si ich mohol splniť. Snívala za teba, keď si bol taký unavený, aby si mohol snívať sám. Mohol si si odpočinúť na jej hrudi, vždy ti pomohla v noci zaspať. Zostala s tebou aj napriek všetkému potu, krvi a slzám, ktoré musela kvôli tebe vyroniť. Takú, čo by ťa nikdy neopustila.

zdroj: unsplash.com

Jednoducho si o ňu prišiel. No až teraz si uvedomuješ, čo si stratil. Milujúcu ženu, parťáčku, najlepšiu priateľku či snílka. Mohol si mať pri nej toto všetko dokopy. Ona ťa milovala. No ty si sa rozhodol zlomiť jej srdce a opustiť ju. Ona by však pri tebe zostala. Tak veľmi ťa milovala. Zisťuješ, že bez nej je život oveľa šedivejší. Ťažší. Smutnejší. No už nič nevrátiš späť. Za svoju chybu si trpko zaplatil. Presne tak, ako ona platila za tie tvoje chyby. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating