unsplash.com

Je úžasné mať po svojom boku niekoho, pri kom ste si istý, že mu môžete povedať čokoľvek. Zdieľať s ním všetky vaše spomienky a nezáleží na tom či je to priateľ, kamarátka, člen rodiny, pretože iba raz za život si vybuduješ takú veľkú dôveru v niekom, ako ja k mojej najlepšej kamarátke.

Sú to už roky čo sa poznáme. Od hrania sa na dvore to prešlo k riešeniu „vážnych“ problémov. Nikdy som nebrala nejako doslova oslovenie „najlepšia kamarátka“, ale posledné mesiace som kvôli tebe pochopila, že to oslovenie si nezaslúži len tak niekto. Pretože po tom všetkom, si jedine ty zaslúžiš taký titul v mojom živote.

Priateľ tu bol skôr než láska. Keď stratíš lásku nájdeš si ďalšiu, ale keď stratíš priateľa, ten sa bude ťažko hľadať.“ Áno, je to pravda, pretože je naozaj ťažké nájsť niekoho, s kým si budete tak moc rozumieť a dopĺňať sa. Ja som takého človeka spoznala kvôli tebe. Podporuješ ma vo všetkom, pomáhaš mi, zdieľaš so mnou všetky zážitky, posúvaš ma v pred. Robíš všetko to, čo by mala skutočná kamarátka robiť. A za to ti nesmierne ďakujem!

Dúfam, že aj vy máte alebo raz spoznáte takú kamarátku, čo pri vás bude stať dej sa čo dej. Presne tak, ako tá moja pri mne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife