instagram.com/explorerssaurus_

Instagram nie je len o predvádzaní sa. Nájdeš na ňom mnohé profily, ktoré ťa dokážu niečo naučiť či inšpirovať. Inak tomu nie je ani pri téme láska a vzťahy. Či si už potrebuješ prečítať niečo o tom, čo je vo vzťahu podstatné alebo sa chceš pokochať krásnymi zaľúbenými fotografiami, nasledujúce profily stoja za pozretie!

@createthelove

Profil createthelove patrí špecialistovi na ľudské vzťahy, Markovi Grovesovi. A že má k vzťahom naozaj čo povedať svedčí jeho viac ako 712-tisíc sledovateľov. Vo svojich postoch je otvorený a píše veci pravdivo tak, ako naozaj fungujú. Možno to občas bolí čítať, no každý z nás potrebuje v tejto oblasti otvoriť oči.

View this post on Instagram

It’s silly to think there is only one person out there for us. Soulmates come in so many forms: they are our friends, our family, the people that you meet and it instantly feels like you’ve known them for a lifetime. When it comes to finding “the one” so often we start with writing out a list of all the qualities we desire our mate to have.⁠ •⁠ But what about this: “if you want to find the one, be the one”. Be the list of all the things that you want. Because here is the thing: You can’t ask something of somebody else that you are not willing to do.⁠ So the next time you are out on a date and you cross someone off for not satisfying your checklist – ask yourself if you satisfy the checklist.⁠ •⁠ The people that we go on dates with are a reflection of us, so instead of “why does this keep happening to me?” think “what am I putting out there?” Once you become comfortable with who you are and become completely in alignment with the things that you love – you will attract that person.⁠ #createthelove

A post shared by MARK GROVES (@createthelove) on

@amandaoleander

Amanda Oleander je americká ilustrátorka, ktorá si získala viac ako milión sledovateľov na svojom profile, vďaka jej trefným kresbám. Tie zachytávajú lásku v jej najrôznejších podobách. Vzťahy skutočné a také, aké sú za zatvorenými dverami. Každý, kto zažil vážny vzťah sa v nich nájde a neraz aj schuti zasmeje.

View this post on Instagram

24 Hour Print Sale Now available on the site. 70+ prints available this week Link in bio to see the rest available. —————————————— Nuevo arte ahora disponible en el sitio durante 24 horas. Enlace en bio. ———————————————————————— Art disponsible sur le site pour 24h. ———————————————————————— Nova arte agora disponível no site por 24 horas. Link na bio. ———————————————————————— Nuovi dipinti ora disponibili sul sito ———————————————————————— New art now available on the site for 24 hours. ———————————————————————— ‎هم‌اکنون سری جدید نقاشی‌ها به مدت ۲۴ ساعت برای خرید از طریق وبسایت قابل دسترسی هستند. ———————————————————————— ‎رسمات جديدة متوفرة في الموقع على مدار الـ ٢٤ ساعة . ———————————————————————— International shipping available ———————————————————————— 🎁 Gifting a print to a random person in the comments. To enter the giveaway tag someone that you think will appreciate an art print as a gift! ♥️

A post shared by A m a n d a👩🏻‍🎨O l e a n d e r (@amandaoleander) on

@explorerssaurus_

Ak máš nedostatok romantiky v živote a chceš sa pokochať naozaj dokonalými zábermi zamilovaného páru, potom je profil explorerssaurus_ práve pre teba. Stojí za ním dvojica Raquel a Miguel, ktorý tvoria pár a spoločne cestujú po svete. Takže sa s nimi môžeš pozrieť do tých najrôznejších kútov sveta a v dobrom im závidieť ich láskyplný vzťah.

View this post on Instagram

We definitely didn’t have a good experience in this city, but we can’t deny how charming it is 😍 actually we don’t remember the last time we had so bad luck like in this trip. First Miguel missed the flight; then we booked and apartment in Rome, we waited for 3h, no one showed up and eventually we had to book other place to stay; on the next day we had troubles with the police; then Raquel’s phone fell in the hot springs and it got broken; suddenly my phone also stopped working and I lost all the videos and pics I took on that day; after Raquel got stung by a bee… for sure we will have lots of stories to tell to our kids one day 😅 what about you? Tell us some funny/bad experiences that happened to you while traveling! ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #travelpassion #justtravel #travellingram #lifewelltraveled #openmyworld #ig_italia #ig_roma #loves_roma #romanity #travelcouple

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

@marriage365

Manželstvo je krásne a dôležité spojenie ľudí, ktorí sa rozhodli kráčať životom bok po boku. Ale neboj sa, profil marriage365 nemusíš sledovať iba ak si vydatá. Práveže nakuknúť do tohto sveta a uvedomiť si hodnoty, ktoré manželstvo ponúka, by si mala oveľa skôr. Nádherné a hlboké myšlienky ťa prinútia premýšľať nad vzťahmi úplne inak.

@couplegoals

V tomto výbere nesmieme vynechať ani azda najobľúbenejší profil, ktorého výber fotiek je ukážkou toho, ako na Instagrame vyzerajú šťastne zamilované páry a ich život. S viac ako 4 miliónmi sledovateľov je couplegoals jednoznačne veľkou inšpiráciou. Či už sa chceš inšpirovať na najbližšie fotenie so svojou polovičkou alebo miluješ romantiku, nájdeš tu to svoje.

View this post on Instagram

Tag us in your #couplegoals pictures ❤️❤️

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating