instagram/couplegoals

Zamiluj sa do niekoho, kto to s tebou bude myslieť vážne. Kto už vyrástol z detských hier. Kto má o teba reálny záujem a neodíde pri prvom probléme. Kto s tebou bude komunikovať každý deň a bude sa snažiť, aby ste mali čo najkrajší vzťah.

Zamiluj sa do niekoho, kto od teba neodíde ani v najhoršom. Kto naozaj pochopí význam slov „v dobrom aj v zlom“, „v šťastí aj v nešťastí“. Povedať to, je jedna vec, no pochopiť to a mať taký vzťah, je vec druhá.

Nikdy sa však neuspokoj s málom. Vždy požaduj presne to, čo si zaslúžiš a čo chceš. Vieš, hovorí sa, že akceptujeme len takú lásku, o ktorej si myslíme, že si ju zaslúžime. Prečo by si si mala zaslúžiš nepekné správanie? Žiadnu úctu a rešpekt? Prečo by si nemala dostávať kvety a vyznania lásky?

Zaslúžiš si to všetko. Zaslúžiš si muža, ktorý na teba bude milý, dobrý, ktorý bude súhlasiť s tvojím názorom, no zároveň bude mať svoj vlastný. Zaslúžiš si muža, ktorý ti bude pripomínať, čo všetko pre neho znamenáš a ako je rád, že ťa našiel. Zaslúžiš si muža, ktorý ti prinesie kvety v utorok, keď pôjde z práce. No aj vtedy, keď budeš mať narodeniny a iné sviatky, pretože si skvelá žena. Zaslúžiš si muža, ktorý bude chcieť na vašom vzťahu pracovať každý deň.

Nezaslúžiš si nikdy menej, vždy si zaslúžiš niekoho, kto povie: „pozri, máme problém a musíme ho vyriešiť.“

Zamiluj sa do niekoho, kto to s tebou bude myslieť vážne a aj keď to bude najhoršie, bude pri tebe stáť. Kto ťa bude milovať už navždy, pretože v tebe nájde to, čo hľadal celý život. Zamiluj sa do takého muža, pretože len takého muža si zaslúžiš.

Muža, ktorý sa nevzdáva. Muža, ktorý bojuje. Muža, ktorý ťa nikdy neopustí. Muža, ktorý vie, aká dobrá a vzácna tvoja láska je. Muža, ktorý vie, že si ten najväčší poklad.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating