Milý muž dnešného života,

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

chcem ti povedať, že tvoje hľadanie lásky je rovnako dôležité ako hľadanie lásky tej ženy vedľa teba. Píšem tento list, lebo tak, ako každá žena, aj ty ako muž, si zaslúžiš, aby sa s tebou zaobchádzalo s úctou, rešpektom a pokorou. Píšem ti, aby som ti povedala, že si zaslúžiš viac, ako len to, že si ťa nejaké dievča všimne.

Zaslúžiš si v partnerke hľadať viac. 

Začni chodiť so ženou, ktorá má jazvy na duši zo života, pretože bola na rôznych miestach zlomená. Začni chodiť s takým dievčaťom, pretože má pravdepodobne veľa nevypovedaných príbehov. Začni chodiť so ženou, ktorá sa nebojí si zašpiniť nechty alebo si nebodaj jeden zlomiť. Začni chodiť so ženou, ktorá si vyberie hory namiesto pohovky. Ktorá si vyberie rozhovor s tebou namiesto mobilu.

unsplash.com

Začni chodiť s niekým, pri kom sa cítiš byť sám sebou. Kto ti dovolí rásť a dáva ti na to priestor. Miluj niekoho, kto vie tancovať sám, ale rád tancuje práve s tebou. Maj rád niekoho, kto ťa vie rozosmiať. Začni chodiť s niekým, s kým môžeš ísť na dlhé výlety krajinou.

Vyber si niekoho, pri kom sa cítiš ako jeden z páru. Vyber si niekoho, kto s tebou počíta. Vyber si toho, pri kom si šťastný.

Neuspokoj sa len s tým, že je pekná. Nech ti nestačí, že ti ju závidia ostatní chlapi. Neostávaj s ňou pre to, že máte veľkú popularitu na sociálnych sieťach.

Obmedz sa na tie dobré ženy, ktoré si život vychutnávajú plnými dúškami a neutekajú od neho. Ktoré sa neboja kosiť trávu, ktoré vedia vymeniť olej v aute, ktoré majú slušné správanie, dokážu sa zasmiať i na sebe, ktorých láska nie je nestála, ale stabilná.

unsplash.com

Hľadaj takú ženu, ktorá si vyberie vždy teba pred niekým iným. Ktorá sa nepotrebuje rozhodovať medzi tebou a ním, lebo miluje teba. 

Buď so ženou, ktorá je na dlhej ceste hľadajúc vzťah, nie iba chvíľkové vzplanutie. 

Hľadaj ženu, ktorá ťa bude hlboko milovať.