pinterest.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Občas si vravím, kde sme urobili chybu.

Vieš, ty a ja. Ja a ty. Nerozlučná dvojica.

Ty si bol celý náš vzťah sám sebou. To ma tak upútalo. Tvoja osobnosť. Tvoj zmysel pre humor a schopnosť rozosmiať ma za každých okolností. Získal si si ma tvojím pozitívnym pohľadom na svet a život okolo. Milovala som tvoje pravé ja. Vedela som, že ty si ten pravý v momente, ako si ma zobral na ruky a preniesol cez tú veľkú kaluž. Tá kaluž mala predstavovať naše problémy. Mali sme ich riešiť spoločne. Zapojiť všetky sily a držať spolu. Ale nezvládli sme to.

pinterest.com

Miloval si ma. Teraz to už viem. Nebyť tej chyby … nebyť toho, že som ťa nechala ísť, mohlo by byť všetko inak. Úplne inak.

Nebudem sa hrať na statočnú ako ty. Chýba mi to. Chýbaš mi. Všetky tie spontánne veci, ktoré si pre mňa robil. Všetky tie sny, ktoré sme si plnili. Tvoje žiariace oči, keď som ťa pobozkala. Tvoj teplý dotyk, keď mi bola zima. Osud sa s nami niekedy nepekne zahráva. Môj zoznam bodov, ktoré musí spĺňať muž, ktorého si pustím k sebe do života, si splnil do bodky presne. Hoci si o ňom ani nevedel.

Sníval si o mne, aj keď viem, že nemávaš v noci sny. Roztopila som tvoje chladné srdce a ty si pri mne pookrial. Poznám ťa tak, ako nikto iný. Viem o všetkých tvojich túžbach, rozprával si mi hodiny a hodiny zážitky zo strednej, v ktorých nie som. Viem o tvojom obľúbenom mieste aj o tom, prečo si taký, aký si. 

Poznala som ťa do hĺbky.

thoughtcatalog.com

No to, čo teraz nepoznám je to, s kým si teraz.

Problém však je, že si si myslel, že máš čas. Že máš čas na to, aby si mi povedal, ako moc ma máš rád. Že máš čas na to, aby si ma ľúbil. No opak je pravdou. Je to také jednoduché. Miluješ a bodka. Tu a teraz.

Keď si dvaja ľudia navzájom rozumejú, keď sa tomu druhému páčia, keď je tam tá povestná iskra, keď im na tom druhom záleží viac ako na sebe samom … asi by spolu mali byť.

No ty si utiekol. Zbabelo si sa zľakol tej lásky a utiekol si. Ja som ťa nechala ísť. Nezastavovala som ťa. Vedela som, že keby si chcel zostať, zostal by si. Ty si chcel odísť a tak si šiel.

Teraz zo všetkého najviac by som si želala, aby si mi povedal všetko. Aby si mi narovinu povedal, čo sa s tebou stalo. Aby si mi povedal ako sa cítiš, čo si myslíš a či sa ti ešte páčim, alebo či ti chýbam. Priala  by som si, aby si bol ku mne ešte raz úprimný ako predtým, aby si mi vysvetlil, prečo si držíš odstup. Ušetril by si trápenia seba a aj mňa. No jediné čo mám je ticho. Dlhé a mučivé ticho, ktoré som si želala zo všetkého najmenej. 

tumblr.com

Posledné slová určené tebe? Buď stále sám sebou. Druhým sa to nemusí páčiť, ale to je v poriadku. Dúfam, že až sa raz stretneme, bude to také ako po prvý raz.  A ty budeš sám sebou. Stráž si to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating