Si zvedavá či sa poslednú dobu náhodou s tebou nenudí partner? Ak si odpovedala áno, tak šup šup. Odpovedz na tieto jednoduché otázky a zisti, ako si na tom. Pretože aj nuda vie narobiť vo vzťahu komplikácie. A to by sme predsa nechceli.

Máš problém s rozhodovaním?

Mnoho ľudí má práve s rozhodovaním problém, i keď to na prvý pohľad znie jednoducho. Rozhodní ľudia totižto ľahšie vedia zvládnuť stres a dilemy, čo im pomáha sa viac uvoľniť.

Máš problém sa otvoriť ľuďom?

Mnoho ľudí sa bojí otvoriť druhým, pretože majú napríklad obavy z toho, že by mohli dostať hejt od niekoho. Pokiaľ máš z toho obavy aj ty, vôbec nemusíš mať. Byť uvoľnená v spoločnosti partnera je skvelé. Spojí vás to a zažijete spolu veľa zábavy a obaja budete mať tak nádherné spomienky.

Máš obavy skúšať nové veci?

Máš obavy prekonávať výzvy?

Neboj sa podstupovať výzvy. Posúva ťa to ďalej. Vďaka tomu môžeš získať nový obzor a pohľad na veci. Strach ničí celú zábavu, ktorú si pre teba pripravil život.

Pociťuješ v poslednom čase stresy?

Máš tendenciu prenášať stresy do osobného života?

Každý z nás má zložitejšie a ľahšie dni. To je normálne. Ale do osobného života by sme však nemali prenášať negatívnu energiu.

Veľmi ti prekáža, keď si niekto z teba uťahuje?

Pokiaľ je to s mierou, nič nie je zlé na tom, keď si niekto vystrelí z teba alebo dokonca ty si vystrelíš sama zo seba. Uvoľní to napätie a celkovú atmosféru.

Máš problém komunikovať?

Komunikácia je základom všetkého. Pokiaľ máš problém s komunikáciou alebo nebodaj sa ti nechce vo všeobecnosti veľmi rozprávať, mala by si to zmeniť.

Kvíz pre teba: Nudí sa s tebou partner? Zisti to
TVOJ VÝSLEDOK

Občas si zahltená starosťami až natoľko, že sa nevieš odviazať. Tvoj krásny úsmev sa akosi vytráca častejšie, ako by mal. Aj to sú jeden z dôvodov, prečo sa môže partner začať nudiť.
TVOJ VÝSLEDOK

Žiariš ako hviezda, úsmevy rozdávaš na každú stranu a s humorom rovnako tak nešetríš. Tak by to malo byť. S úsmevom ide všetko ľahšie.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.