Lela Vémola s rodinou
Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/lela_ceterova_official

Lela Vémola, za slobodna Ceterová, bude mať vlastnú šou! Sama o tom prehovorila na svojom Instagrame. Hoci sa premiéra presunula, na televíznej obrazovke ju budeš môcť vidieť už čoskoro. 

Po mileneckej afére jej muža, Lela Vémola prichádza s ďalším obrovským prekvapením, ktoré ti vyrazí dych. Karlosova šou bola na Voyo celkom úspešná, a tak sa známa Slovenka rozhodla pre vlastnú reláciu. Dôvodom je možno aj to, že sa v relácii MMA zápasníka neobjavila.

Vémolovci
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela Vémola bude mať vlastnú šou

Bude mať vlastnú šou, čo prezradila na svojom Instagrame. Jej premiéra sa odložila kvôli zdravotným problémom jej syna Rockyho, o čom sme ti písali aj my. Napriek tomu ju budeš môcť na televíznej obrazovke sledovať už onedlho.

„Veľmi pekne by som sa vám chcela ospravedlniť. Bohužiaľ, moja Lela šou sa nebude vysielať 26. 11. o 21:35. Pretože môj syn bol hospitalizovaný v nemocnici, a keďže nás až včera pustili a musí byť v domácej liečbe, tak je pochopiteľné, že sa to muselo posunúť,“ začala playmate vo svojom príbehu na Instagrame.

„Pozývam vás na moju premiéru, teda 3. 12. o 21:35 a tam už budeme ready a budem sa na vás veľmi tešiť. Ďakujem za pochopenie a budem sa veľmi tešiť,“ doplnila Lela s tým, že sa jej nová šou bude vysielať na Barrandove.

Týmto známa blondínka opäť zrejme šokovala celé Česko a Slovensko. Tak čo, tešíš sa na novú Lela šou?

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News