Vémoland

Ďalšia rana pre Vémoland! Mileneckú aféru medzi Karlosom a Rikou Fane vystriedali slzy a strach v známej kontroverznej rodinke. Obaja rodičia sa s ďalšími krušnými chvíľami podelili na Instagrame.

Vémoland nedávno poznačil obrovský škandál, ktorý rezonoval celým českým a slovenským šoubiznisom. MMA zápasník podvádzal svoju novomanželku s herečkou z filmov pre dospelých, ktorá má iba 18 rokov. Ale tento príbeh už určite poznáš.

Zdá sa však, že v ich rodine je opäť všetko v poriadku. Lásku si totiž verejne vyjadrujú na sociálnych sieťach. Dokonca, akoby sa zdalo, že neverník Karlos si svoju vinu priznal.

Lela a Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Ďalšia rana pre Vémoland

Iba včera sme ti zreferovali, že Lela zobrala obe deti a odišla od Karlosa. Zdalo sa, že si chce oddýchnuť od rodinných problémov a od manžela. Prednedávnom však povedala, že potrebuje vypnúť, zrelaxovať a popremýšľať. 

Svoje deti Lela zobrala na Slovensko do kúpeľov v Rajeckých Tepliciach, kde si to veľmi užívali až do chvíle, keď Rocky začal mať zdravotné problémy.

Lela Vémola so synom
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela ihneď musela vyhľadať pomoc. A prostredníctvom vystrašenej fotky na Instagrame poďakovala personálu nemocnice v Žiline, ktorý Rockymu v noci pomohol.

„Dnes nadránom mal malý záchvat laryngitídy, tak som skúsila zavolať z kúpeľov v Rajeckých Tepliciach lekára, keďže som sa s tým ešte nestretla. Ďakujem aj im za okamžitú reakciu a pomoc. Samozrejme, môj strach je obrovský, pohľad na moje dieťa, ktoré sa trápi v horúčkach, ma úplne zlomil,“ posťažovala sa Lela pod príspevkom, kde vysvetlila, čo sa stalo.

Rockymu držíme palce aj my a prajeme skoré uzdravenie. Veríme, že všetko dobre dopadne a Rocky s Lili a Lelou sa v poriadku dostavia späť k oteckovi na Vémoland.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News