unsplash.com

Povedzme, že stretneš niekoho, kto je naozaj pekný a milý. Kto vyhovuje tvojmu zoznamu všetkých vlastností, ktoré by mal mať vysnívaný muž.

Ale čo ak ťa tento muž začne ignorovať?

Bojíš sa, či si neurobila niečo zlé. Toto je 7 vecí, pre ktoré ťa začne muž ignorovať.

Nie si jeho typ

Jednoducho. Zobral ťa na pár rande, pretože mal čas a chcel si ten čas nejako vyplniť. Ty si mu prišla vhodná a tak to skúsil. Potom znovu a potom znovu. Avšak… povedal ti, že nie si jeho typ a zo dňa na deň ťa začal ignorovať. To je ten najčastejší dôvod.

zdroj: unsplash.com

Neexistuje medzi vami žiadna vášeň

Jedným z veľkých dôvodov ignorácie u muža je to, že on jednoducho musí cítiť vášeň. A chémiu. Ak to tak necíti, alebo medzi vami nepreskočila iskra, začne ťa ignorovať.

Len na teba „zabúdal“

Je možné tvrdiť, že muž zabúda na veľa vecí. Ale naozaj ti zabudol odpísať alebo poslať správu? Vieš, že rande prebehlo dobre. Vieš, že sa určite bavil. Tak prečo nepokračuje ďalej? Lebo sa nevie rozhodnúť – a tak ťa ignoruje, dúfajúc, že sa to vyrieši samo.

Nemá jasne stanovené priority

Niekedy je muž tak veľmi komplikovaný len preto, pretože sa nevie prispôsobiť pravidlám a nevie si stanoviť priority. Bojí sa riskovať a zaviazať sa len k jednej žene. Preto sa rozhodol ťa ignorovať, aj keď, pravdepodobne, by mal u teba šancu.

zdroj: unsplash.com

Chce viac osobného priestoru

Muž naozaj nemá rád, ak sa k nemu „vtiera“ nejaká žena a nedá mu ani vydýchnuť. Ak si sa na neho hneď „prilepila“, bude to dôvod, pre ktorý ťa ignoruje. Muž potrebuje OVEĽA viac priestoru ako žena.

Pre neho to je nesprávne načasovanie

Niekedy sa mužovi môže stať to, čo sa stáva aj nám. On ťa jednoducho stretol, si tá správna, ale prišla si v nesprávny čas. Teraz potrebuje čas na kariéru a osobný rozvoj. Ignoruje ťa kvôli tomu, že sa nechce viazať. Teraz.

Nemáte dostatok spoločných záujmov

Niekedy chodíš s mužom na rande a bavíš sa. Môžeš sa s ním rozprávať o hocičom a máš na neho dosť času. No čosi ti v kútiku duše hovorí, že medzi vami nie je hlbšie spojenie. Priateľstvo áno, vzťah nie. Nedostatok spoločných záujmov môže viesť u muža k ignorácii, lebo aj keď sa s tebou na začiatku bavil, po čase by sa nudil.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating