párik

Obľúbený slovenský párik poriadne prekvapil. Iba po dvoch mesiacoch, čo sa k sebe vrátil, sa spoločne teší z tej najkrajšej správy. Ako ukazuje záber na Instagrame, zo zaľúbencov budú rodičia. 

Jany Landl je pôvabný fitness tréner, ktorého na Instagrame sleduje vyše 70-tisíc fanúšikov. Ak k nim patríš i ty, mohla si postrehnúť aj jeho zábery zo súkromia. Možno si pamätáš, že pred dvomi rokmi mu robila spoločnosť misska Simona Brnová. O čosi neskôr sa pri ňom objavila tanečníčka Vierka Ayisi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jany Landl (@janylandl)

Jany Landl a Vierka Ayisi si prešli naozaj zaujímavým priebehom vzťahu. V marci tohto roku všetkých šokoval ich rozchod, ktorý prišiel kvôli rôznym názorom a hodnotám. Zamilovaná dvojica si však pred dvomi mesiacmi dala druhú šancu.

Niekedy sa ľudia musia rozísť na nejaké obdobie, aby pochopili, že patria k sebe. My sme sa nikdy v zlom nerozišli. Rozišli sme sa ako priatelia, len niektoré veci sme možno nemali vykomunikované,“ priznal vtedy tanečník pre magazín Eva.

Jany a Vierka sa stanú rodičmi

Ako je teraz z Instagramu jasné, dvojica má obrovský dôvod na radosť. Obaja totiž potvrdili tú najkrajšiu správu. Tešia sa na príchod prvého bábätka.

„S veľkou láskou a radosťou s vami zdieľame túto krásnu novinku. Nesmierne sa tešíme a prežívame momentálne jedno z najkrajších období v našom živote,“ napísali k čarovnej fotke Vierka a Jany.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jany Landl (@janylandl)

Vierka má na zábere, ktorý si za dve hodiny vyslúžil vyše 10-tisíc srdiečok, tehotenské bruško. Z úžasnej správy sa potešili napríklad aj Lucka Mokráňová, Mária Čírová alebo Veronika a Daniela Nízlové.

Dvojici, samozrejme, gratulujeme aj my!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News