Bývalý slovenský pár - Vierka Ayisi a Jany Landl

Slovenský pár, ktorý si obľúbilo mnoho fanúšikov, je dnes už minulosťou. Podľa informácií Nového času, išli od seba známy tréner Jany Landl a tanečnica Vierka Ayisi. Na prvý pohľad harmonická dvojica sa v tichosti rozišla. Rozchod obaja potvrdili. 

Už niekoľko týždňov nepridali spoločné príspevky a na známej sociálnej sieti sa prestali aj sledovať. 36-ročný tréner Jany, ktorého na Instagrame followuje viac ako 70-tisíc ľudí a ktorý denne motivuje ľudí k pohybu, potvrdil svoj vzťah s Vierkou v máji minulého roka. Len pár mesiacov predtým sa rozišiel s bývalou misskou Simonou, s ktorou randil od roku 2021.

32-ročnú Vierku, ktorá sa venuje joge, poznajú ľudia aj vďaka slávnemu otcovi – je ním tanečník Fredy Ayisi. Práve pohyb spojil týchto dvoch už bývalých zaľúbencov, ktorí sa rozhodli aj pre spoločné bývanie.

Bývalý slovenský pár - Vierka Ayisi a Jany Landl
zdroj: Instagram/janylandl

Slovenský pár sa rozišiel

V jednom byte majú údajne žiť aj teraz, keď sa ich vzťah už rozpadol. „Áno, momentálne sme už od seba,“ potvrdila špekulácie o rozchode Vierka. „Bez nejakých terajších emócií a detailov môžem povedať iba toľko, že sme spolu prežili mnohé krásne chvíle, dobrodružstvá a romantické momenty. Ale máme rozličné názory na určité hodnoty. V tomto bode svojho života už hľadám niečo stabilnejšie, istejšie a trvalé,“ dodala úprimne.

K rozchodu sa napokon vyjadril aj známy tréner. „S Vierkou sme sa rozišli priateľsky a rozhodli sa, že každý pôjde svojou cestou. Prajeme si navzájom len to dobré,“ povedal Novému Času. Ich fanúšikov táto správa zrejme prekvapí, keďže im lásku priali a označovali ich za veľmi pekný pár.

Bývalý slovenský pár - Vierka Ayisi a Jany Landl
zdroj: Instagram/janylandl

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News