mária čírová

Speváčka Mária Čírová sa fanúšikom na Instagrame nečakane ukázala z nemocničného lôžka. Čo sa známej hudobníčke stalo?

Superžena! Toto pomenovanie jednoznačne sedí na krásnu a talentovanú blondínku, ktorá je dôkazom, že keď sa chce, dá sa skutočne všetko. Aj spojiť nabitý pracovný program so starostlivosťou o rodinu vrátane troch detí.

Mária Čírová sa môže pochváliť úžasnou kariérou a ukážkovým rodinným životom, ktorý započala už v 20-tich rokoch, keď priviedla na svet syna Huga. K nemu neskôr pribudla dcérka Zoe a pred tromi rokmi najmladší člen rodiny, synček Ruben.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA KACHÚTOVÁ ČÍROVÁ (@mariacirova)

Očarujúca speváčka sa doma rozhodne nenudí, práve naopak. Fanúšikom na Instagrame pravidelne ukazuje, ako vyvára, vypeká a venuje sa svojim trom pokladom.

Teraz sa ale k bežným povinnostiam pridali aj tie špeciálne spojené s prípravou vianočného turné, ktoré štartuje už koncom novembra. Aby bola Majka v tomto zhone fit a nemusela fanúšikov sklamať zrušením koncertov, radšej sa poistila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA KACHÚTOVÁ ČÍROVÁ (@mariacirova)

Obľúbená interpretka sa fanúšikom na Instagrame ukázala s infúziou. „Aj toto je príprava na moje Vianoce 2023. Infúzna terapia vysokými dávkami vitamínu C, ktorá by mala okamžite naštartovať imunitu, zníži únavnosť a zvýši odolnosť voči vírusovým infekciám a stresu,“ napísala umelkyňa k záberu svojej ruky.

„Rob, čo miluješ, miluj, čo robíš celým svojím srdcom,“ odkázala kráska ľuďom pri tom, ako čakala, kým jej dotečie infúzia.

Zdroj: Instagram/mariacirova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News