Známa slovenská speváčka Mária Čírová úspešne priviedla na svet svoje tretie dieťa. Súčasťou rodiny sa tak stal aj piaty najmenší člen s netradičným menom – Ruben. Mária o všetkom informovala na svojom instagramovom profile.

„Chlapček náš, snívali sme o tebe. Predstavovali sme si ťa a teraz si už náš!“ napísala šťastne vo svojom poste.

Mária sa na tretí pôrod priebežne pripravovala a s fanúšikmi na sociálnych sieťach zdieľala svoje nadšenie. Koncom mája uverejnila na svojom instagramovom profile video, v ktorom oznámila pohlavie svojho prírastku. Praskla čierny balón, z ktorého vyleteli modré konfety. Práve tie predpovedali príchod a chlapca a aj sa tomu tak stalo.

Synovi Hugovi a dcére Zoe tak pribudol ďalší súrodenec – malý Ruben. Na svojho nového parťáka sa už veľmi tešili. Päťčlennej rodine prajeme predovšetkým veľa zdravia a šťastia.

Mária Čírova je úspešná slovenská hudobníčka, ktorá sa stala už trojnásobnou mamičkou. Prednedávnom viedla so svojimi sledovateľmi zaujímavú diskusiu o životnom smerovaní. Hoci to ani ona nemala ľahké a čakali ju ťažké rozhodnutia, nemenila by. Jej šťastná rodinka hovorí za všetko. Ak sa aj ty túžiš posunúť ďalej a nestáť iba nehybne na mieste, neboj sa. Buď trpezlivá a maj odvahu. Toto odporúča Mária.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.