Slovenský šoubiznis
Instagram/janylandl/vierka_ayisi

Slovenský šoubiznis sa rozšíril o ďalší šťastný pár. Známy fešák je opäť zamilovaný až po uši. Fitness tréner Jany Landl to prezradil pre portál Eva, ktorý si ho odchytil. 

Sympatický fitness tréner Jany Landl je známy tým, že je neustále dobre naladený a všade okolo seba šíri pozitívnu energiu. Postrehnúť to mohli aj jeho sledovatelia na Instagrame, kde ho followuje už viac ako 70-tisíc ľudí.

Slovenský šoubiznis sa rozšíril o staro-nový pár

Práve na svojej sociálnej sieti sa známy fešák chváli nielen svojimi pracovnými úspechmi, ale aj súkromím. Fanúšikovia tam mohli sledovať, aký bol v apríli pred dvoma rokmi šťastný po boku druhej vicemiss súťaže Miss Slovensko z roku 2003. Bohužiaľ, vzťah so Simonou Brnovou mu nevydržal dlho a o pár mesiacov nato sa rozišli.

 

Aktuálne je však Jany Landl znovu šťastne zadaný, čo potvrdil pre portál Eva. Vrátil sa k expartnerke. „Klebetí sa, že mám novú priateľku. Neviem či by som ju mal označovať ako novú alebo staro-novú. Lebo áno, s Vierkou Ayisi sa spojili naše životné cesty,“ priznal fitness tréner.

„Niekedy sa ľudia musia rozísť na nejaké obdobie, aby pochopili, že patria k sebe. My sme sa nikdy v zlom nerozišli. Rozišli sme sa ako priatelia, len niektoré veci sme možno nemali vykomunikované, nemali povedané. Nechcem povedať, že nemali zvládnuté. Niekedy nám život ukáže, že tá cesta na vrchol sa dá dosiahnuť rôznymi spôsobmi. A my sme opäť tie cesty spojili a kráčame životom ďalej spolu, zhodnotil Jany Landl na záver. 

Zdroj: Eva

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News