Instagram/janylandl

Vyzeralo to, že konečne našiel svoje šťastie, no, bohužiaľ, nestalo sa tak. Obľúbený fitness tréner Jany Landl sa ešte v apríli pochválil svojou novou láskou. Bola ňou Simona Brnová-Slobodníková, druhá vicemiss Slovensko z roku 2003. 

V tom období jej prostredníctvom svojho Instagramu venoval nádherný odkaz: „Ďakujem, že môžem byť pri tebe tým, kým chcem byť… Ďakujem, že si mi ukázala, čo je to pravá láska. Ďakujem, že si ma zachránila. Ďakujem, že si ma chytila za ruku, objala a si tu pre mňa.“

Bolo teda zrejmé, že Jany je v tom až po uši. O to väčší šok nastal, keď v utorok pridal spoločnú fotku so Simonou, ku ktorej napísal, že ich cesty sa rozdelili. Opísal to veľmi pekne a umelecky.

„Láska je ako voda, kľudná ako jazero, dynamická ako rieka, divoká ako vodopád alebo nespútaná ako oceán. Láska dvoch ľudí je ako dve rieky, ktoré sa vlievajú do jednej… v jeden moment sa spoja a tečú spolu… ak majú šťastie, tak sa spoločná rieka vleje do mora, kde prídu nové dobrodružstva a neskôr do oceánu, kde vytvoria nekonečnú lásku.

No občas sa stáva, že sa rieka opäť rozdvojí a láska dvoch ľudí sa rozdelí ….nie sú na to dôvody, ale je to tak, je to príroda, je to život. Obe rieky ale stále tečú a idu ďalej ako láska v našich životoch. Ďakujem za spoločnú cestu Simonka, ďakujem za každú jednu chvíľu… neskončili sme síce v oceáne, ale naša rieka bola nádherná a za to som vďačný,“ napísal Jany na svojom profile.

Jany opísal ich rozchod naozaj krásne, čo mu potvrdili aj ľudia v komentároch. Mrzí nás, že jeho šťastie bolo len chvíľkové a láska so Simonou vydržala len niekoľko mesiacov. Určite ho však v živote čaká niečo oveľa lepšie a krajšie. Chce to len čas.

Zdroj: Instagram/janylandl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News