Kit Harington a Rose Leslie

Už čoskoro z nich budú dvojnásobní rodičia! Herec Kit Harington v talkshow Jimmyho Fallona prezradil, že s manželkou čakajú druhé bábätko. Dvojica, ktorá sa dala dokopy vďaka svetoznámemu seriálu Game of Thrones, má už jedného synčeka. 

36-ročný britský herec sa preslávil ako John Snow v seriáli Hra o tróny. Práve počas natáčania prebehla medzi ním a 35-ročnou Rose Leslie iskra nielen pred kamerami. Zatiaľ čo na obrazovkách dopadla ich láska tragicky, v skutočnosti si žijú skôr romantický príbeh. V roku 2018 si povedali oficiálne áno po 6 rokoch randenia.

Kit Harington & Rose Leslie
zdroj: Instagram/kitharington_roseleslie

Herec prezradil tajomstvo

Dvojica si svoje súkromie prísne stráži a ani jeden z nich nie je aktívny na sociálnych sieťach. V roku 2020 sa svet dozvedel o tom, že čakajú prvé bábätko, len vďaka záberu ich dvornej fotografky. Vo februári 2021 ich paparazzi stretli na prechádzke, pričom už mali bábätko v nosiči. Potvrdilo sa, že sa im narodil synček, no dátum jeho príchodu na svet či meno, neboli zverejnené.

Kit bol najnovšie hosťom v šou Jimmyho Fallona, kde nečakane prezradil, že chlapček bude mať mladšieho súrodenca. Keď sa ho moderátor opýtal na pocity, herec prekvapil slovami „Som vydesený„. Samozrejme, s úsmevom na tvári dodal, že pri prvom tehotenstve to bolo ako vznášanie sa na oblaku, no pri druhom už uvažujú viac prakticky a vedia, čo ich ako zaneprázdnených rodičov čaká.

Kit Harington & Rose Leslie
zdroj: Instagram/kitharington_roseleslie

Zdroj: YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News