Kráska zo šou Love Islandu
Instagram/tess.lojkaskova

Aj ona si našla lásku na celý život! Česká kráska Tereza Lojkásková, ktorá účinkovala v šou Love Island, viac nie je sama. Na ostrove jej to v nájdení lásky nevyšlo a netajila sa tým, že aj po natáčaní bola sama. Až doteraz. Na svojom Instagrame sa pochválila krásnymi zamilovanými zábermi.

Mladá kráska, ktorá sa živí ako tanečníčka, bola spolu so svojím slovenským partnerom, Nathanom, ukážkovým párom. Vo vile im to klapalo a dlhú dobu patrili k favoritom na finále. Nakoniec im to však nevyšlo a ani jeden z nich si na ostrove skutočnú lásku nenašiel.

Doteraz sú však spolu 2 páry, ktoré obsadili prvé a druhé miesto – Laura a Martin, ktorí sú dokonca zasnúbení, a Peter s Gabrielou.

Instagram/tess.lojkaskova
zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

Mladá svetlovláska sa nedávno pochválila novinkou zo svojho súkromia. Je z nej čerstvá absolventka prestížnej univerzity v Brne. „Mgr. Tereza Lojkásková. Je to tam! 18 rokov štúdia som dnes úspešne zakončila magisterskou skúškou,“ napísala pod svoj príspevok na Instagrame, kde ju zaplavili gratulácie. No to nie je jej jediný dôvod na radosť.

Tess, kráska z Love Islandu, si vážnu známosť nenašla ani po natáčaní. Podarilo sa to však jej kamarátke zo šou a taktiež tanečníčke, Mirke, ktorá žiari šťastím. No ani Tereza nemá v hlavu v smútku. Len prednedávnom sa totiž na sociálnej sieti pochválila zábermi so svojím novým miláčikom – fenkou menom Kairos.

Tá jej robí už niekoľko týždňov parťáčku a Tess priznala, že je do nej zamilovaná až po uši. Ich krásne spoločné zábery nájdeš v našej fotogalérii nižšie. Čo povieš, nie sú spolu milé?

Kráska z Love Islandu má doma svoju malú lásku

Tess a jej nová parťáčka
zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

Zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News