Love Island dievčatá
Instagram/mirka.pikolova

Veľmi túžila po láske, no na ostrove si ju nenašla. Mladá modelka, tanečníčka, speváčka a influencerka v jednom, Mirka Pikolová, šla do šou Love Island s túžbou nájsť si partnera. Do vily však neprišiel ani jeden chlap, ktorý by spĺňal jej predstavy a aj nádejný vzťah s Janom nevydržal. Pre Markízu však prezradila, že sa jej konečne pošťastilo.

Krásna Češka sa v reality šou na Kanárskych ostrovoch rýchlo spriatelila so všetkými, keďže má veselú a energickú povahu. Žiaľ, ani jeden chlap si ju nedokázal získať. Už pred kamerami netajila, že túži po mužovi, ktorý ju bude priťahovať nie len vzhľadom, ale najmä osobnosťou.

Vo vile to skúsila dokopy s 3 chlapmi, pričom vysoký Honza jej bol sympatický najviac. Aj keď to on po šou chcel skúsiť, ona k nemu necítila tú pravú iskru. Ostali však priatelia.

Mirka bola túto nedeľu súčasťou aj inej šou – spolu s ďalšími tanečníčkami otvárali štvrté kolo Let’s Dance. V rozhovore pre televíziu potvrdila, že je aktuálne čerstvo zamilovaná a našla partnera, akého si vždy predstavovala.

Momentálne som krátku dobu zadaná. Ešte to nie je dlhá doba, ale je to všetko veľmi pekné, sú to také začiatky. Užívam si to, každý deň ten vzťah rastie,“ odpovedala úprimne. Aj keď identitu svojho vyvoleného skrýva, niečo o ňom predsa len prezradila.

Jej srdce si získal fitness tréner z Prahy, ktorý má taktiež záľubu v tancovaní. Má hnedú pokožku, je od nej vyšší a má krásny úsmev, čo bolo presne to, po čom túžila aj na Love Islande. A keďže ju zaujal aj charakterom, niet sa čomu čudovať, že mu dala šancu.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News