Simona Salátová

Zdá sa, že sa v jej živote veci obrátili k dobrému a zaslúžene! Aj keď to slovenská komička Simona Salátová nemala v minulosti ľahké, ako silná žena sa nevzdala. Dnes je z nej známa osobnosť, ktorej sa darí v tom, čo miluje, a darí sa jej aj v súkromí. Pre Nový čas dokonca potvrdila aj veľkú novinku.

28-ročná Simona, ktorú na Instagrame sleduje už viac ako 103-tisíc followerov, si podmanila slovenskú stand-up scénu ako jedna z mála žien. Jej vystúpenia majú úspech dokonca aj u našich susedov v Česku. Obľúbená zabávačka účinkovala aj v poslednej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Šťastie jej však praje aj v osobnom živote, kde má hneď niekoľko noviniek.

Simona Salátová a Joe Trendy
zdroj: Instagram/simonacomedy

Simona Salátová a jej veľký rok

Lukratívny televízny projekt, vypredané vystúpenia, letné zásnuby – vyzerá to tak, že rok 2022 môže komička zaradiť k tým lepším. Syn Damián začal chodiť do školy a ich domácnosť má ešte jednu, naozaj veľkú novinku, ktorá zmení ich rodinke život.

„Rozhodli sme sa aj s partnerom a ostávame v srdci Bratislavy. Povedali sme si, že už sme dlho v podnájme a ja, čo som v Bratislave 3 roky, tak som len v podnájmoch,“ prezradila, že si aj so snúbencom, taktiež komikom Teodorom Firstom, zadovážili vlastný byt.

Joe Trendy, ako ho poznajú fanúšikovia, si skvele rozumie s jej synom a svoj vzťah tak posúvajú na skutočný rodinný život. Prvou skúškou pre nich bude rekonštrukcia, ktorá je v ich budúcom domove potrebná. „Kúpili sme bytík od staršieho manželského páru, ktorý je v pôvodnom stave, ale krásne na nás dýchal atmosférou,“ prezradila Simona.

Simona Salátová so synom
zdroj: Instagram/simonacomedy

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News