Keď Dominika Cibulková prijala pozvanie do diskusnej relácie Silná zostava, určite nečakala, čo jej účinkovanie spôsobí. Zvalila sa na ňu vlna kritiky predovšetkým za jej odcestovanie na exotickú dovolenku na Maldivy, zatiaľ čo na Slovensku dennodenne umierali stovky ľudí na ochorenie Covid-19.

Mnoho Slovákov zasiahla táto pandémia a ostali bez práce a peňazí na živobytie. Dovolenka je preto posledná vec, na ktorú v týchto dňoch myslia. O to viac ich hnevá, že známe osobnosti si lietajú po celom svete, aj keď by nám mali ísť príkladom a mali by ostať doma. Tento hlas ľudu zastávala v relácii stand-up komička Simona Salátová, ktorá Dominiku nešetrila a povedala jej aj veci, ktoré sa jej určite nepočúvali ľahko.

Na to Dominika zareagovala prostredníctvom svojho Instagramu a Simone dokonca nevedela prísť ani na meno. „Len je pravda, že mi občas došli slová k nemiestnym poloargumentom pani v zelenom a občas som sa cítila nie ako v ‚intelektuálnej‘ diskusnej relácii, ale ako v krčme tretej cenovej skupiny,“ napísala vo svojom príbehu.

Simona sa snažila nebrať si to k srdcu a k celej kauze sa spočiatku nevyjadrovala. Poďakovala sa len za pochvalné komentáre a správy ľudí, ktorí sa s jej názorom stotožnili. Napokon jej to však nedalo a Dominike venovala pár slov. „Našťastie riešim iné problémy ako celebrity, ktoré si myslia, že im závidím a potrebujú sa k tomu vyjadriť. Poviem toľko, že mnoho ľudí, ktorí minimálne z IG poznajú moje aktivity, sa o mne vyjadrujú ako o nejakej závistlivej svini. Nikomu nezávidím dovolenku, pri p. Cibulkovej (áno, ja si meno pamätám a nemusím ju oslovovať prirovnaniami k výzoru ako ona mňa) ide o celkový arogantný prístup.

Mňa netrápi nikto, nech si každý robí, čo chce, ale ona vedela, do čoho v diskusii ide, pretože víkend predtým sme už riešili názorový konflikt. Bola na to pripravená zo strany RTVS, takže výhovorky typu: Ja som to nečakala, stoja za prd,“ vyjadrila sa k celej kauze Simona.

zdroj: Instagram/simonacomedy

Simona sa k Dominike vyjadrila aj prostredníctvom svojho Twitteru. „Najviac sa bavím na tom, ako Cibulkovú obhajujú portály hlavnespravy a infovojna. Myslím, že to ani nepotrebuje komentár,“ napísala stand-up komička. Na koho strane si ty?

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.