Khloé Kardashian

Kardashianky sa iba prednedávnom rozrástli o ďalšieho člena. Pohľad na najintímnejší okamih života Khloé Kardashian poskytla dlho očakávaná epizóda seriálu Kardashianky. Píše o tom aj Daily mail. 

Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Iba prednedávnom sme ti písali, že sa Kardashianky rozrastú o ďalšieho člena. Po niekoľkých týždňoch sa ho aj dočkali. A dvojnásobnou maminou sa stala Khloé, ktorej bábätko porodila náhradná matka.

Kim Kardashian s dcérou
zdroj: Instagram/khloekardashian

Pôrod nebol taký ružový

Známa blondínka už má 4-ročnú dcérku True s bývalým priateľom Tristanom Thompsonom. Aktuálne majú ale spolu vzťah ako na hojdačke. Situácia sa tak pre dvojicu stala ešte viac komplikovanou a zatiaľ nie je známe ani to, či sa Tristan o ďalšieho potomka postará. Svedčali o tom aj pocity známej sestry pri pôrode.

Daily mail píše, že Khloé Kardashian priznala, že počas toho mala pocit, akoby sa nad nimi vznášal temný mrak. A to všetko po tom, čo sa ukázalo, že otec jej detí jej bol opäť neverný. Príchod druhého dieťatka totiž prišiel potom, čo 38-ročná blondínka prišla na to, že Tristan ju opakovane podviedol s osobnou trénerkou Maralee Nichols, s ktorou aj splodil dieťa.

Khloé Kardashian
zdroj: Instagram/khloekardashian

V dôsledku toho sa Khloé rozhodla, že namiesto Tristana by mala byť na pôrodnej sále jej staršia sestra Kim. Kardashianky ale napokon otecka pozvali do nemocnice, aby sa stretol so svojím ďalším potomkom, ktorého (aj s náhradnou matkou) môžeš vidieť vo FOTOGALÉRII pod článkom. Teraz ti ale ukážeme video, ktoré ťa dojme k slzám.

Uzavrela ťažkú kapitolu

Napriek nekonvenčným a srdcervúcim okolnostiam Khloé povedala, že príchod syna, ktorého meno ešte nie je známe, jej umožnil „oficiálne uzatvoriť túto kapitolu a skončiť s touto traumou“.

„Od decembra (keď bola odhalená Tristanova nevera) sa nado mnou tiahne temný mrak. Každý jeden deň sa cítim depresívne a smutne a teraz, keď je tu môj syn, môžem ísť ďalej a užívať si,“ povedala Khloé Kardashian.

Zdroj: Daily mail

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News