instagram.com/kourtneykardash

Kourtney Kardashian, členka známej hollywoodskej rodiny, sa pre Vogue Arabia vyjadrila, prečo opustila natáčanie seriálu Keeping Up With The Kardashians. Keďže nedokázala nájsť balans medzi pracovným a súkromným životom, učinila rázny krok.

Natáčaniu známej show Kardashianky a ich rodina (Keeping Up With The Kardashians) sa venovala nonstop 14 rokov. Kourtney uviedla, že časom ju to už nenapĺňalo a vnímala to ako toxické prostredie.

„Začala som si veľmi vážiť súkromie a zistila som, že je ťažké nájsť nájsť balans medzi ním a natáčaním. Ľudia majú o mne mylnú predstavu, že nechcem pracovať, čo nie je pravda. Idem si za svojím šťastím a vkladám energiu do toho, čo ma robí šťastnou,“ vyjadrila sa pre Vogue Arabia známa Kardashianka.

Zároveň je veľmi vďačná, pretože vďaka tejto show získala mnoho spomienok a príležitostí. Avšak počas pandémie si uvedomila, aký je dôležitý rodinný a pracovný život. Preto je dôležité nájsť medzi nimi rovnováhu. Kourtney má na to vlastný recept: „Vždy, keď som s deťmi, snažím sa čo najviac, aby som nebola na telefóne a bola prítomná v tom, čo práve robíme a mať tie momenty, kedy sa pozeráme jeden druhému do očí a sme prepojení. Je to tak dôležité,“ priblížila.

Rovnako sa snaží mať v jeden deň počas víkendu totálnych oddych. S deťmi sú celý deň v pyžame, bez akýchkoľvek plánov. Kourtney vysvetlila, že práve v tomto momente nechce dodržiavať žiadny harmonogram.

Mladšej generácií odkazuje, aby si ľudia viac začali užívať život a boli menej na sociálnych sieťach. „Keď ideme na nejakú párty našich mladších sestier, ja a Khloé sa najviac zabávame. Je to tak, pretože myslím, že nie sme až tak zvyknuté byť na tých telefónoch,“ uzavrela Kourtney Kardashian.

 

Zdroj: Vogue Arabia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News